Autor Wątek: Gramy o brąz - STS Sanok - Podhale Nowy Targ  (Przeczytany 28009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wtorek, 15.03.2016, 20:43:08
Odpowiedź #15

tomza56

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
Nie ma co gadać daliśmy du...py i tyle ,ja już nie mam pomysłów kogo mamy sprowadzić żeby coś ugrać w tej bananowej lidze.Osobiście uważam sezon za stracony ale najgorsze jest to że nie uczymy się na błędach,istny CYRK ,ręce opadają !Jeszcze niech nas pastuchy w piątek na arenie dojadą i będziemy mieli komplet wtop w tym sezonie

Wtorek, 15.03.2016, 20:51:41
Odpowiedź #16

JerSan

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 342
    • Zobacz profil
najbardziej za wszystko winie trenera ,zajechal zespol graniem na dwie , czasami 3 piatki, nasi młodzi siedza a taki Kisielewski były NASZ junior gra i strzela bramke.Od 2 tercji jechaliśmy na oparach

Wtorek, 15.03.2016, 21:19:54
Odpowiedź #17

królik

  • ******
  • Information Offline
  • Junior
  • VIP
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Dlaczego SHOUTBOX został zamknięty ? :P

Wtorek, 15.03.2016, 21:57:35
Odpowiedź #18

watyh

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
w piatek wygrywamy a w niedziele poprawka :)

Wtorek, 15.03.2016, 21:59:22
Odpowiedź #19

Edmonton

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Do połowy meczu było OK, później nie opadły nas jakoś drastycznie siły, ale w obronie było słabo. Moim zdaniem to jest spokojnie do wygrania, bo Podhale nie gra nic specjalnego.

Wtorek, 15.03.2016, 22:01:18
Odpowiedź #20

lekarz#85

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1581
    • Zobacz profil
STS!!!!!!!

Piatkowy mecz powinien byc za darmo! Najdzie sie ludzi a to jest teraz potrzebne!!!!!!

KONKURS: Kto jest najwiekszym najmniejszym "kipicem" sanockiej druzyny zmieniajacym sie jak choragiewka na wietrze?

Podpowiedz: odpowiedzi szukaj na fejsbuku! :)
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 15.03.2016, 23:39:32 wysłana przez lekarz#85 »

środa, 16.03.2016, 09:03:03
Odpowiedź #21

Mietek

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Admin
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Obie drużyny zagrały bardzo niestarannie i z przebiegu meczu żadna nie zasługuje na brązowy medal. Szkoda, bo w I tercji było sporo okazji aby mecz rozstrzygnąć. Ale nie wszystko stracone, wygrać w piątek i jeszcze powalczyć w niedzielę. Wierzę, że się uda.

środa, 16.03.2016, 10:53:27
Odpowiedź #22

PP_2006

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Obie drużyny zagrały bardzo niestarannie i z przebiegu meczu żadna nie zasługuje na brązowy medal. Szkoda, bo w I tercji było sporo okazji aby mecz rozstrzygnąć. Ale nie wszystko stracone, wygrać w piątek i jeszcze powalczyć w niedzielę. Wierzę, że się uda.

Ja również będę niepoprawnym optymistą. Wierzę w wygraną.

Chociaż myślałem, że nasi pokażą niesamowitą sportową złość i wręcz rozjadą zespół z Nowego Targu! Nasza drużyna ma ma niesamowitą ilość atutów, które powinny dać wygraną!!!
...If I could turn back time... 13.10.2006 - OKRADLI NAS SĘDZIOWIE!

środa, 16.03.2016, 15:38:58
Odpowiedź #23

dziecko_w_sieci

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 442
    • Zobacz profil
Po pierwszej wczorajszej tercji myslalem ze wrecz ich rozniesiemy, a jednak cos sie zacielo. teraz nie ma innej opcji tylko wygrac u nas i pojechac ich w Nowym Targu bo medal jest obowiazkiem
czerwone mam serce, biały kolor skóry, niebieskie żyły, w których plynie wyjątkowa krew...


Na każdego posta znajdzie się riposta

środa, 16.03.2016, 17:15:52
Odpowiedź #24

Maniox12

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Wiezycie jeszcze w braz? Ta tu juz nic sie nie zmieni. My olalismy te mecze jak w zeszlym sezonie. Dalej powtorka tego samego. Od nowa druzyna ma byc budowana. Wszyscy aut.Nie wiecie o tym.

środa, 16.03.2016, 17:17:31
Odpowiedź #25

Heatley

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 545
    • Zobacz profil
    • STS Sanok
Po pierwszej wczorajszej tercji myslalem ze wrecz ich rozniesiemy, a jednak cos sie zacielo. teraz nie ma innej opcji tylko wygrac u nas i pojechac ich w Nowym Targu bo medal jest obowiazkiem
Dokładnie. Miałem podobne wrażenie po 1 tercji. Podhale było co najmniej dwie klasy gorsze od Cracovii, ale z minuty na minutę coraz bardziej było widać u naszych brak przekonania i takiej chęci udowodnienia pełni możliwości tej drużyny. A potem jak zaczęły się problemy i zaczęliśmy przegrywać to juz zero walki. Obrońcy stali jak pachołki, a tamci podawali sobie przed bramką i wpychali do pustej, a tego to juz zrozumieć i zaakceptować nie mogę.

środa, 16.03.2016, 17:25:48
Odpowiedź #26

Grzesiek_SnK

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 695
    • Zobacz profil
Jesli mowicie ze druzyna odpuscila to jedynym ratunkiem jest zmiana formuly tej czesci sezonu. Wtedy bedxie jak w NHL ze liczy sie tylko final i zdobywca pucharu.
W jakims stopniu mozna sie nie dziwic bo to w kazdej dyscyplinie kazdemu trudno sie zmotywowac na gre o braz, jak sie bylo nastawionym na zloto. Jednak licze ze w piatek pokaza pazur i wygraja, pokazali to nie raz chociazby z Cracovia
ALEKSANDRÓW KUJ. MOIM MIASTEM JEDNAK SANOK w MOIM SERCU

środa, 16.03.2016, 19:26:54
Odpowiedź #27

JerSan

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 342
    • Zobacz profil
woli walki zespołowi nie brakuje, ale sil tak

środa, 16.03.2016, 19:27:32
Odpowiedź #28

Red Wing

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 119
    • Zobacz profil
To, czy mecze zostały olane okaże się po zakończeniu rywalizacji. Mam nadzieję, że jednak wywalczymy medal, również dlatego aby uciszyć wiecznych znawców i krytykantów.

środa, 16.03.2016, 19:27:53
Odpowiedź #29

Klocek

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
skoro im brakuje sił to czemu gramy na 2 piątki =.=