Autor Wątek: Gadżety jubileuszowe 1958-2018  (Przeczytany 4691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Poniedziałek, 20.11.2017, 19:52:45
Przeczytany 4691 razy

Grzesiek_STS

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1152
    • Zobacz profil
Myślę, że na chwilę obecną najwięcej osób zauważy to w tym dziale, więc pozwoliłem sobie założyć ten temat właśnie tutaj ;)

Otóż, naprawdę wieeeeeeele osób mnie pytało na wyjeździe czy coś planuję wydać? Oczywiście, że tak! :)

Dużo pomysłów mi chodzi po głowie. Niektóre nawet niezrealizowane od lat. Szczegóły w najbliższym czasie.

Jeśli jest tu jakiś chętny grafik, to zapraszam na priv, albo ultras.sts@gmail.com :)

pozdrawiam

Fanatycy z Miasta Hokeja - Ultras STS Sanok

Niedziela, 26.11.2017, 09:01:55
Odpowiedź #1

Grzesiek_SnK

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 695
    • Zobacz profil
Fajnie oprócz zwykłych T-shirt'ów byłoby mieć np. termo koszulkę na krótki lub długi rękaw z ciekawą grafiką.
Nosisz na w zwykłe dni, a i podczas uprawiania różnych dyscyplin się przydają :)
Liczę na ciekawe gadżety :)
ALEKSANDRÓW KUJ. MOIM MIASTEM JEDNAK SANOK w MOIM SERCU

Poniedziałek, 27.11.2017, 15:35:59
Odpowiedź #2

pajonkg

  • ***
  • Information Offline
  • Junior
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
pomysł jest oczywiscie przedni - dobrze byłoby przedyskutować tutaj poszczególne projekty  - ja niestety ze względu na zupełną ignorancję plastyczną nie pomogę

Pozdrawiam

Poniedziałek, 27.11.2017, 22:04:50
Odpowiedź #3

Grzesiek_STS

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1152
    • Zobacz profil
Fajnie oprócz zwykłych T-shirt'ów byłoby mieć np. termo koszulkę na krótki lub długi rękaw z ciekawą grafiką.
Nosisz na w zwykłe dni, a i podczas uprawiania różnych dyscyplin się przydają :)
Liczę na ciekawe gadżety :)
Droga impreza, nie wiem czy udałoby się uzbierać chętnych ;) można poszukać kto wykonuje takie rzeczy...
Fanatycy z Miasta Hokeja - Ultras STS Sanok

Wtorek, 28.11.2017, 14:14:33
Odpowiedź #4

szaman

  • *
  • Information Offline
  • Żak
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Mysle że godna zainteresowania jest stronka http://www.sectorx.pl/index.php?strona=home Widze że duże możliwości maja i można kilka gadzetów zrobić

Wtorek, 28.11.2017, 17:14:23
Odpowiedź #5

Grzesiek_STS

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1152
    • Zobacz profil
 :lipsrsealed:
Mysle że godna zainteresowania jest stronka http://www.sectorx.pl/index.php?strona=home Widze że duże możliwości maja i można kilka gadzetów zrobić
Od 2012 r. wszystkie gadżety zamawiam właśnie tam ;)
Fanatycy z Miasta Hokeja - Ultras STS Sanok

Czwartek, 07.12.2017, 16:35:41
Odpowiedź #6

Grzesiek_SnK

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 695
    • Zobacz profil
Dobrze to teraz bardziej realnie jeśli chodzi o gadżety :)
Proponuję obowiązkowo pin z logiem jubileuszowym lub dodatkowo pin z nowym logiem klubu jeśli się zmieniło.
Jako druga propozycja to krążek z grafiką jubileuszową :)
Wydaje mi się, że koszta nie powinny być duże, a z pewnością przynajmniej w moim przypadku poszerzy to zbiór :)
ALEKSANDRÓW KUJ. MOIM MIASTEM JEDNAK SANOK w MOIM SERCU

Czwartek, 07.12.2017, 18:51:15
Odpowiedź #7

Grzesiek_STS

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1152
    • Zobacz profil
:lipsrsealed:
Mysle że godna zainteresowania jest stronka http://www.sectorx.pl/index.php?strona=home Widze że duże możliwości maja i można kilka gadzetów zrobić
Od 2012 r. wszystkie gadżety zamawiam właśnie tam ;)
Dostałem odpowiedź od firmy. Ceny przy minimalnej ilości 10 szt, kształtują się w granicach 100zł od ciuszka - oczywiście bez kosztów przesyłki i grafika. Trudno będzie zebrać chętnych.

Dobrze to teraz bardziej realnie jeśli chodzi o gadżety :)
Proponuję obowiązkowo pin z logiem jubileuszowym lub dodatkowo pin z nowym logiem klubu jeśli się zmieniło.
Jako druga propozycja to krążek z grafiką jubileuszową :)
Wydaje mi się, że koszta nie powinny być duże, a z pewnością przynajmniej w moim przypadku poszerzy to zbiór :)
Nigdy takich rzeczy nie zamawiałem, więc nie wiem jak się do tego zabrać. Pozostawiam to innym. Ja skupię się na klasycznych gadżetach, pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 07.12.2017, 18:52:50 wysłana przez Grzesiek_STS »
Fanatycy z Miasta Hokeja - Ultras STS Sanok