Autor Wątek: Sezon 2016/2017, transfery, plotki, ciekawostki  (Przeczytany 95205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wtorek, 17.05.2016, 23:24:07
Odpowiedź #405

lekarz#85

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1581
    • Zobacz profil
Piorzasty juz pokazal jak dba o miasto! Oddajac latwe pieniadze! Czyt. sprzedaz udzialow u Galerii Sanok!

Na arenie, na parkiecie mialem na mysli unihokej. A i ze 3-4 metry wystarczy wysokosci :)

Z tego co wiadomo to w spolce hokejowej jest miasto, ciarko i bank. Dziwi mnie ze zamiast grac do jednej bramki, graja przeciw sobie. A cala smietanka po stronie miasta s.ra w swoje gniazdo!!! A poszkodowani jestesmy my!

Po co szkolimy Niedzwiadki? Po to zeby w niedlugim czasie zaprzepascic prace mlidych chlopcow, ich rodzicow, trenerow? Na to wyglada!

Chcieliscie kaczynskie wladze? To macie!
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 17.05.2016, 23:29:57 wysłana przez lekarz#85 »

środa, 18.05.2016, 18:06:14
Odpowiedź #406

krilan

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Ponoć wczoraj zapadły wiążące decyzje ale nie są zaciekawe

środa, 18.05.2016, 18:10:46
Odpowiedź #407

JerSan

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 342
    • Zobacz profil
Może lepiej nie narażać się na pośmiewisko i zaorać to wszystko?.

środa, 18.05.2016, 18:11:53
Odpowiedź #408

pazdzioch

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Zapowiada się ze odpoczniemy od hokeja seniorskiego 2-3 lata, młodzież będzie tylko grać

środa, 18.05.2016, 18:34:38
Odpowiedź #409

JerSan

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 342
    • Zobacz profil
Po kilku latach nikt tego nie odbuduje

środa, 18.05.2016, 18:52:13
Odpowiedź #410

Klocek

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Pan Zbigniew Stonoga odnośnie sytuacji w naszym klubie.Dostałem od niego taką wiadomość :v : "dobry wieczór coś się coś się popsuło i nie było mnie słychać to powtórzę jeszcze raz.Sytuacja STSu w ostatnich latach to jest jakaś porażka , ja myślę że ci  pseudo działacze , ta FUJ banda imbecyli która nie potrafi na normalnych zasadach zarządzać klubem to jest jakieś FUJ nieporozumienie.Jeśli tyle dla nich znaczy jeśli tyle dla nich znaczy ludzie takie zaangażowanie kibicowskie jak nasze gdzie postawiliśmy naszą rodzinę nasze życie prywatne , pieniądze , biznes , wszystko inne i dla nich tylko znaczyło to pierdolone 4 miejsce to ich powinno się FUJ FUJ tak się powinno ich FUJ jak tylko ich może FUJ Cracovia.TYCHY ich tak nie wyruchają jak wyrucha ich Cracovia .Az ich kukle FUJ będą swędziały z bólu.To jest dramat FUJ.To jest dramat że w tym antyludzkim klubie w tym klubie w którym media FUJ nie były w stanie powiedzieć że STS się rozpada , że mają w FUJ dobro sanockiego hokeja że te prezesowskie FUJ powtarzam prezesowskie FUJ!Aaa szkoda FUJ gadać szkoda strzępić ryja naprawdę...." :laugh:

środa, 18.05.2016, 20:05:10
Odpowiedź #411

JerSan

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 342
    • Zobacz profil
Teraz kibice będą kibicować pod urzędem miasta.Jeszcze dwa lata kadencji psujow i na koniec zostanie tylko piach..

środa, 18.05.2016, 20:28:39
Odpowiedź #412

SaDSeeD

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
Wychodzi na to, że w Sanoku nie może być normalnie... Nawet jakby brakowało 50 tysięcy to by się nie dogadali, bo nie ma u nich takiej woli. Tak to właśnie jest jak polityka jest mieszana do sportu. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na rozwój wydarzeń. "Ciekawa" dyskusja na esanok z okazji sukcesu Unihokeistów.
DO BOJU STS!!!

środa, 18.05.2016, 20:28:51
Odpowiedź #413

Red Wing

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 119
    • Zobacz profil
Zapowiada się ze odpoczniemy od hokeja seniorskiego 2-3 lata, młodzież będzie tylko grać

W CLJ nas nie będzie. O finansowanie pozostałych, młodszych grup, właśnie toczy się spór.

środa, 18.05.2016, 20:42:12
Odpowiedź #414

pazdzioch

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Już chyba się nie toczy bo decyzje zapadły ......

środa, 18.05.2016, 20:44:11
Odpowiedź #415

karolaussie

  • *
  • Information Offline
  • Żak
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil

środa, 18.05.2016, 21:18:09
Odpowiedź #416

RS

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Czegoś tu FUJ nie rozumiem ?!
Po sezonie delegacja kibiców była podziękować Panu Ziarce i Panu Wojtasowi (osobiście nie wiem po co poszli do Pióra).

Były deklaracje, że będzie drużyna na podobnym poziomie, a co za tym idzie budżet też...
Skoro Pióro nie chce dać pieniędzy na dzieci i młodzież to jak dla mnie obniżamy budżet o 300 tys i gramy w PLH z budżetem na poziomie 3 mln.
Skierujmy nawet na dzieci 500 tys, a na główną drużynę 2,5 czy tam 2,7 mln - w PLH grajmy środek tabeli...

Z takim budżetem seniorzy spokojnie grają w środku tabeli.
Mocne będą Cracovia, Tychy, Podhale, zapowiada się że Polonia bo tworzy ciekawy team.
Pozostałe drużyny będą na właśnie takim poziomie że będzie wiele ciekawych meczy...

Jeżeli teraz rozpadnie się klub to nie wierzę że za 2-3 lata wrócimy do gry...
Po pierwsze musielibyśmy mieć teraz chłopaków w CLJ aby właśnie za ten okres mogli grać w juniorach a jak wiemy takiej drużyny brak...
Czekać jak Niedźwiadki dorosną to raczej trochę potrwa...

Olać pisowca - za dwa lata mam nadzieję, że już go nie będzie, bo puki co przez ten okres co jest zrobił więcej złego jak dobrego dla naszego miasta...

środa, 18.05.2016, 21:36:29
Odpowiedź #417

JerSan

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 342
    • Zobacz profil
Nie wiecie czy teraz też Stowarzyszenie Kibiców idzie  podziękować Piórze?

środa, 18.05.2016, 21:37:58
Odpowiedź #418

SaDSeeD

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
RS mam takie samo zdanie na ten temat... Wszystko wskazuje na to że jednak nie chodzi tutaj o pieniądze.
DO BOJU STS!!!

środa, 18.05.2016, 22:03:43
Odpowiedź #419

aliosza

  • **
  • Information Offline
  • Junior Młodszy
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
ech baju baj a historia kolem sie toczy..znowu mamy maj i podobnie jak w tamtym roku co krok slyszy sie straszne rzeczy ...StS moze niewystartowac w lidze.....a wy naiwnie sie nakrecacie i ciagniecie temat...minie kilka tygodni i wszystko wroci do normy i znowu do Sanoka beda nadciagaly tabuny obcokrajowcow a wy bedzie ich oceniac i wierzyc ze wymieniajac tego czy tamtego na lepszego mozemy zagrac o medale bo potencjal na to mamy....a prawda jest taka ze teraz toczy sie walka z miastem o kilkaset tysiecy na mlodziez a Te tabuny ciagnace  w sierpniu,wrzesniu i w kolejnych miesiacach pochlona o wiele wiecej niz te 300 tys.Ziarko,Bank trwonia setki tys na obcokrajowcow ktorzy po kilku miesiacach spakuja sie i usatyfakcjonowani stanem kont opuszcza nasze nmiasto a sponsorzy znowu zaczna placz o dotacje z miasta...wiem wiem zaraz mi napiszecie ze to ich pieniadze i moga je sobie nawet spalic jesli beda mieli na to ochote....ale gdyby naprawde zalezalo im na hokeju w Sanoku a nie na reklamie wlasnych firm to juz mielibysmy solidna druzyne oparta na swoich grajkach uzupelniona kilkoma swietnymi obco pokroju Cichego a tak co???z druzyny juniorow w ktora takze wpompowano duze pieniadze zostaly tylko wspomnienia bo zamiast dostac szanse w seniorach musieli sobie szukac klubow po Polsce.i nadal was dziwi ze Piorko nie chce dac kasy na mlodziez?? a po co ??dla samego faktu tylko??przeciez sponsorzy i tak tego nie wykorzystaja bo kiedy przyjdzie czas ze ta mlodziez szkola z miejskich pieniedzy moglaby zasilic seniorow to ci wspaniali nasi sponsorzy powiedza.....eeeee oni nie daja nam perspektywy walki o medale ,trzeba sciagnac kanadziorow,finów czy slowakow a ci wyszkoleni za miejskie pieniadze juniorzy zakoncza kariery ...ot taka prawda i tyle...niby mamy hojnych sponsorow ale chyba ich szczodrosc przynosi klubowi naszemu klubowi wiecej zlego niz korzysci...kiedys bylo biednie ale bardziej normalnie dzisiaj jest bogato ale z klubu ,miasta i nas kibicow robi sie zwyklych hu...i tyle. i to w oczach calej hokejowej Polski