Autor Wątek: Sezon 2016/2017, transfery, plotki, ciekawostki  (Przeczytany 95206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czwartek, 12.05.2016, 21:10:29
Odpowiedź #360

SaDSeeD

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
Panowie, czas ucieka i to nie napawa optymizmem, ale to nie jest jeszcze powód do demonizowania całej sprawy. Spotkanie jest 13(pt), ale oficjalne informacje (mam nadzieję) pewnie dopiero 16(pn) lub po... Ruchy transferowe w PHL dotychczas to w większości przysłowiowe przelewanie z pustego w próżnię. Żadnej świeżej krwi, sami starzy znajomi. Świadczy to o tym że nasza wierchuszka ligowa nie ma kompletnie rozeznania i kontaktów na rynkach hokejowych (Cracovia, GKS), lub nawet oferując nie małe zarobki tak ciężko jest kogoś konkretnego namówić na grę w naszej lidze.  Orlik się sypie i pewnie nie tylko o sponsorze ale i o lidze mogą czasem pomarzyć, czego im osobiście nie życzę, no ale tak to już w naszym hokeju jest. Drużyna z Opola już raz to przerabiała ponad dekadę temu. Widocznie nie ma tam "klimatu" dla tego sportu, chociaż myślałem że tym razem będzie inaczej po tak szumnym zaangażowaniu prezydenta tego miasta pod koniec minionego roku. Jest jeszcze parę fajnych osób do "przytulenia" typu Dakota Klecha, a i ambitnych Polaków (nie będących reprezentantami) da się z 2-3 znaleźć. Najszybciej na JUŻ to trzeba się zdecydować odnośnie trenera i jego wizji. Martwi mnie to że sprawy z naszymi zawodnikami powinny już być załatwione, bo tu też nie można wiecznie liczyć że zostaną bo gdzie mają pójść. Mogą powiesić łyżwy na kołku, a lodowisko odwiedzać w charakterze widza. Najlepsi młodzi już pokazali że jak nie... to są wstanie polecieć nawet na 2 półkulę. A my właśnie chcemy żeby ci, może nie najlepsi - bo tych jak będą chcieli się rozwijać to nie zatrzymamy, ale powiedzmy solidni zostali i tworzyli trzon drużyny. Lata nieubłaganie lecą i za chwilę młode, roczniki młodzieży zaczną się dobijać do 1 drużyny (kłopot bogactwa ;] ale się rozmarzyłem -  tego w Sanoku jeszcze nie było).  Zastanawiają mnie Cichy i Szczechura, a dokładnie to dlaczego nie sięgnęli po nich nasi ligowi potentaci? Czyżby obaj nie myśleli już o polskiej lidze, czy może dla pana Rochaczka (temu to chyba opcja za wielkiej wody nie pasuje) i Matczaka są za słabi na ich drużyny? A może jest coś czego nie wiemy, a zostało już załatwione (czyt. wywiad na esanok z naszym głównym sponsorem) - OBY! I teraz ulubieniec nie tylko sanockiej publiczności. #34 ma swoje humory i wszyscy o tym wiedzą, w sezonie ligowym trochę pajacuje i to jest fakt, ale w meczach o stawkę waleczności i przydatności mu nie można odmówić. Jeżeli chciałby zostać to jestem jak najbardziej na tak. Taki wariat, ale nasz. Obrona to będzie nasza bolączka jak co roku. Tony Vidgren - jakby został to by było coś. Bramka, czy ten przepis dalej obowiązuje? Jeśli tak to Mateusz pokazał że na nasze polskie realia daje radę. Mimo wszystko jeszcze jednego musimy pozyskać, pozostaje tylko pytanie w jakim charakterze. Podstawowy czy zmiennik?
Mam dużą nadzieję że 13 w piątek okaże się dla nas dniem szczęśliwym.
DO BOJU STS!!!

Czwartek, 12.05.2016, 21:18:03
Odpowiedź #361

watyh

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
a czym szczegolny jest piatek 13-tego? Jakas magiczna data?

Czwartek, 12.05.2016, 21:27:57
Odpowiedź #362

SaDSeeD

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
a czym szczegolny jest piatek 13-tego? Jakas magiczna data?
Zarząd Klubu Hokejowego Sanok zawiadamia, że Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków KH w odbędzie się w dniu 13.05.2016 r. o godz. 17:30 a w razie braku quorum 18:00 w Sali Konferencyjnej ARENY SANOK przy ul. Królowej Bony 4.
http://krs-pobierz.pl/klub-hokejowy-sanok-i237797
http://krs-pobierz.pl/klub-hokejowy-sanok-i42087
... chyba że chodzi Ci o zabobony, no cóż w sporcie to bardzo powszechne.
DO BOJU STS!!!

Czwartek, 12.05.2016, 21:28:41
Odpowiedź #363

JerSan

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 342
    • Zobacz profil
Tyle razy było już to pisane...13 jest zebranie INNEGO klubu ,istnieje ów klub tylko że nie ma nic wspólnego z STS Ciarko PBS

Czwartek, 12.05.2016, 21:31:13
Odpowiedź #364

SaDSeeD

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
Tyle razy było już to pisane...13 jest zebranie INNEGO klubu ,istnieje ów klub tylko że nie ma nic wspólnego z STS Ciarko PBS
Patrząc po składzie osobowym, myślę że porozmawiają też o obecnym klubie. Może w trochę węższym gronie ale zawsze.
DO BOJU STS!!!

Czwartek, 12.05.2016, 21:33:04
Odpowiedź #365

watyh

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
KH Sanok nie prowadzi dluzszy czas dzialalnosci sportowej, walne zebranie stowarzyszenia musi sie odbyc i nic poza tym

Czwartek, 12.05.2016, 21:40:09
Odpowiedź #366

Edmonton

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Vidgren ma ofertę z Białorusi,  ale naszego klubu nie wyklucza.  Pytanie,  czy go chcemy i kiedy sie odezwiemy do niego.

Czwartek, 12.05.2016, 21:40:38
Odpowiedź #367

Red Wing

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 119
    • Zobacz profil
Panowie, czas ucieka i to nie napawa optymizmem, ale to nie jest jeszcze powód do demonizowania całej sprawy. Spotkanie jest 13(pt), ale oficjalne informacje (mam nadzieję) pewnie dopiero 16(pn) lub po... Ruchy transferowe w PHL dotychczas to w większości przysłowiowe przelewanie z pustego w próżnię. Żadnej świeżej krwi, sami starzy znajomi. Świadczy to o tym że nasza wierchuszka ligowa nie ma kompletnie rozeznania i kontaktów na rynkach hokejowych (Cracovia, GKS), lub nawet oferując nie małe zarobki tak ciężko jest kogoś konkretnego namówić na grę w naszej lidze.  Orlik się sypie i pewnie nie tylko o sponsorze ale i o lidze mogą czasem pomarzyć, czego im osobiście nie życzę, no ale tak to już w naszym hokeju jest. Drużyna z Opola już raz to przerabiała ponad dekadę temu. Widocznie nie ma tam "klimatu" dla tego sportu, chociaż myślałem że tym razem będzie inaczej po tak szumnym zaangażowaniu prezydenta tego miasta pod koniec minionego roku. Jest jeszcze parę fajnych osób do "przytulenia" typu Dakota Klecha, a i ambitnych Polaków (nie będących reprezentantami) da się z 2-3 znaleźć. Najszybciej na JUŻ to trzeba się zdecydować odnośnie trenera i jego wizji. Martwi mnie to że sprawy z naszymi zawodnikami powinny już być załatwione, bo tu też nie można wiecznie liczyć że zostaną bo gdzie mają pójść. Mogą powiesić łyżwy na kołku, a lodowisko odwiedzać w charakterze widza. Najlepsi młodzi już pokazali że jak nie... to są wstanie polecieć nawet na 2 półkulę. A my właśnie chcemy żeby ci, może nie najlepsi - bo tych jak będą chcieli się rozwijać to nie zatrzymamy, ale powiedzmy solidni zostali i tworzyli trzon drużyny. Lata nieubłaganie lecą i za chwilę młode, roczniki młodzieży zaczną się dobijać do 1 drużyny (kłopot bogactwa ;] ale się rozmarzyłem -  tego w Sanoku jeszcze nie było).  Zastanawiają mnie Cichy i Szczechura, a dokładnie to dlaczego nie sięgnęli po nich nasi ligowi potentaci? Czyżby obaj nie myśleli już o polskiej lidze, czy może dla pana Rochaczka (temu to chyba opcja za wielkiej wody nie pasuje) i Matczaka są za słabi na ich drużyny? A może jest coś czego nie wiemy, a zostało już załatwione (czyt. wywiad na esanok z naszym głównym sponsorem) - OBY! I teraz ulubieniec nie tylko sanockiej publiczności. #34 ma swoje humory i wszyscy o tym wiedzą, w sezonie ligowym trochę pajacuje i to jest fakt, ale w meczach o stawkę waleczności i przydatności mu nie można odmówić. Jeżeli chciałby zostać to jestem jak najbardziej na tak. Taki wariat, ale nasz. Obrona to będzie nasza bolączka jak co roku. Tony Vidgren - jakby został to by było coś. Bramka, czy ten przepis dalej obowiązuje? Jeśli tak to Mateusz pokazał że na nasze polskie realia daje radę. Mimo wszystko jeszcze jednego musimy pozyskać, pozostaje tylko pytanie w jakim charakterze. Podstawowy czy zmiennik?
Mam dużą nadzieję że 13 w piątek okaże się dla nas dniem szczęśliwym.

Obecna władza nie zamierza dotować zawodowego sportu przez państwowe spółki. Stąd kłopoty Opola czy Jastrzębia.

Piątek, 13.05.2016, 16:47:34
Odpowiedź #368

lekarz#85

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1581
    • Zobacz profil
Vidgren ma ofertę z Białorusi,  ale naszego klubu nie wyklucza.  Pytanie,  czy go chcemy i kiedy sie odezwiemy do niego.

Nasi nie chcą nikogo. Myślę że hokej jest kulą u nogi dla wielu ludzi w Sanoku!

Piątek, 13.05.2016, 17:26:26
Odpowiedź #369

Heatley

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 545
    • Zobacz profil
    • STS Sanok
Nasi nie chcą nikogo. Myślę że hokej jest kulą u nogi dla wielu ludzi w Sanoku!

Jakby nie hokej to to miasto by całkiem wyginęło. Bo co tu można więcej robić oprócz życia hokejem i ciężkiej harówki w PASSie?

Piątek, 13.05.2016, 17:42:45
Odpowiedź #370

watyh

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
jesli ktos nie ma wyrobinego zdania na temat wspierania hokeja mlodziezowego przez miasto polecam lekture podziekowan UKH Niedzwiadki za pomoc w ubieglym sezonie w dzisiejszym tygodniku

Piątek, 13.05.2016, 19:54:34
Odpowiedź #371

Mietek

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Admin
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil

Piątek, 13.05.2016, 20:00:38
Odpowiedź #372

JerSan

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 342
    • Zobacz profil
w obecnym układzie na miasto nie ma co liczyć

Piątek, 13.05.2016, 22:37:58
Odpowiedź #373

Edmonton

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Taka postawa miasta w sprawie hokeja plus sytucja w ktorej łatanie dziur w chodnikach urasta do rangi priorytetów inwestycyjnych obecnych władz powodują,  że już dziś b. może czuć sie wysadzonym z siodla.


Piątek, 13.05.2016, 22:39:54
Odpowiedź #374

Karol_STS

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 429
    • Zobacz profil
w transferach na hokej.net pierwsze ruchy u nas

ODEJDĄ (?)/LEAVING (?): 

Michael Cichy - napastnik - Rosja
Michael Danton - napastnik - DEL2