Autor Wątek: Mecze ligowe w sezonie 2014/15 temat zbiorczy  (Przeczytany 100071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sobota, 29.11.2014, 12:47:26
Odpowiedź #240

cygan44

  • *
  • Information Offline
  • Żak
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Ktoś zna jakieś szczegóły odnośnie kontuzji Martina ?

Sobota, 29.11.2014, 13:37:55
Odpowiedź #241

tomza56

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
Jaka masakra ! Panie widzisz i nie grzmisz !!!!

Niedziela, 30.11.2014, 19:43:29
Odpowiedź #242

RS

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
3 bramki stracone w 1:17 - dawno nie było czegoś takiego na Arenie...
Co do gry naszych, to dla mnie na plus Cichy i Endal, na minus Danton.

Widać, że Knoxowi to już raczej podziękowali, mam mieszane uczucia, z jednej strony szybki, dynamiczny, z drugiej strony raził nieskutecznością.
19 meczy, 24 pkt za 9 bramek i 15 asyst - źle nie jest choć na pewno oczekiwano znacznie więcej...

Napastników mamy, więc kontuzjowanego Vozdka i lukę po Knoxie można zapełnić ale zrodził się problem z obrońcami.
Miro pewnie wróci na Tychy, ale dalej brak Dolnego, przydałby się jeszcze jeden obrońca, można by ogrywać Olearczyka jak wróci z kadry...
« Ostatnia zmiana: Niedziela, 30.11.2014, 19:45:06 wysłana przez RS »

Niedziela, 30.11.2014, 21:27:01
Odpowiedź #243

Biały kruk

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Najważniejsze teraz to ustalić priorytety. Na co się nastawiamy. Powiedzmy sobie szczerze nie stać nas na walkę w PK, PP i włączyć się w walkę o mistrzostwo. Nie mamy na tyle szerokiej kadry, nie mamy na tyle wyrównanej kadry, a do tego dojdą kontuzje. Mam nadzieję, że wszystkie swoje siły skierujemy na play-off, a reszta będzie fajną przygodą.

Tak nieskromnie pozwolę sobie zacytować siebie samego  :cool:


Panie Krysiak! Przeproś za Ziętare i ten tego....szukaj wiatru w polu!

Poniedziałek, 01.12.2014, 08:04:39
Odpowiedź #244

Mati_STS

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
widać wyraźnie wpadliśmy w dołek fizyczny, kunia niejednokrotnie szybciej reagowała, szybciej się poruszała. Wydostaniemy się z niego, świeżość wróci i poradzimy sobie. Tylko mam jedno zastrzeżenie, przewagi, za dużo podań, mało strzałów, więcej agresywności. We wtorek powstaniemy i 3 pkt. zostaną w Sanoku! STS!

Poniedziałek, 01.12.2014, 14:52:32
Odpowiedź #245

PP_2006

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Po drużynie widać kompletny brak świeżości. Zaznaczam zaraz że za wytłumaczenie nie biorę wyjazdu do Francji. Ale będę twierdził, że na pewno jakiś wpływ na obecną formę ma.
Mam wrażenie, że co niektórzy zawodnicy jakby zapomnieli jak się gra w hokeja. Mam nadzieję, że jest to krótkotrwałą "amnezja".
Zawodnicy, którzy powinni być siłą napędową całej drużyny grają poniżej swoich możliwości i naszych oczekiwań. Trener Fryczer po meczu słusznie zauważył, że nerwowość występuje także w szatni. Wcale się nie dziwie, jak się szuka kozła ofiarnego przegranego turnieju we Francji. Stał się nim Knox! Jest tylko elementem drużyny a musiał wypić naważone piwo przez wszystkich. Zastanawia mnie jedno w czym jest Knox gorszy np. od Kosteckiego, który w tym sezonie nic nie wniósł do drużyny. Dzisiaj nie ma Knox'a a jest Kostecki który siedzi na ławce. Jaki morał. Ubyło dwóch zawodników, z których jeden o klasę lepszy od drugiego.
...If I could turn back time... 13.10.2006 - OKRADLI NAS SĘDZIOWIE!

Poniedziałek, 01.12.2014, 15:20:53
Odpowiedź #246

Edmonton

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Niestety, Knox ma jedną wadę. Nie jest Polakiem. Poza tym sądzę, że oprócz oczywiście słabszej dyspozycji niektórych graczy w poszczególnych meczach, co się może zdarzyć, problemem jest wyjątkowo słaba gra naszych sanockich zawodników (bez wyjątku). Zero skuteczności z ich strony od początku sezonu, a w tamtym nawet Boguś miał super statystyki. Sama ambicja nie wystarczy.  Myślę, że gdyby obco, którzy grali w Sanoku w tamtym roku nie znali ich z dobrej strony po poprzednim sezonie, to spięć w szatni byłoby jeszcze więcej. Mam nadzieję, że te co są mają jednak charakter motywujący.

Poniedziałek, 01.12.2014, 17:02:52
Odpowiedź #247

Indiana_KH

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Niech mi ktoś wytłumaczy łopatologicznie dlaczego nasi wychowankowie przestali punktować? Przecież nie zapomnieli jak się gra. Co się dzieje do jasnej ch...? Poza tym co się dzieje z Zapałą, Richterem, Dutką?

Poniedziałek, 01.12.2014, 17:11:14
Odpowiedź #248

Edmonton

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
W drużynie potrzebny jest psycholog sportowy, albo przynajmniej niektórzy gracze go potrzebują, tak sądzę.

Niedziela, 07.12.2014, 20:11:59
Odpowiedź #249

Czarny_Snk_21

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 452
    • Zobacz profil
Po tej dzisiejszej ślizgawce,można tylko zauważyć,że w przypadku kontuzji Pittona, jesteśmy w czarnej d.u.p.i.e

Niedziela, 07.12.2014, 20:24:48
Odpowiedź #250

Grzesiek_SnK

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 695
    • Zobacz profil
Po tej dzisiejszej ślizgawce,można tylko zauważyć,że w przypadku kontuzji Pittona, jesteśmy w czarnej d.u.p.i.e

Czyli tak samo jak rok temu - poza tym widzę, że Mateusz lekko zniżył poziom w porównaniu z poprzednim sezonem
ALEKSANDRÓW KUJ. MOIM MIASTEM JEDNAK SANOK w MOIM SERCU

Poniedziałek, 08.12.2014, 10:52:30
Odpowiedź #251

jaro

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
A po odejściu zagranicznych zawodników to jestesmy pod mółem co chodzi o bramkarza to na gwałt nam trzeba szukac nastepcy  Pitona a nawet lepszego od niego no i ze dwóch obrońców a nie sztukowac pozostałymi taka jest prawda.

Piątek, 02.01.2015, 21:41:21
Odpowiedź #252

Czarny_Snk_21

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 452
    • Zobacz profil
Brawo Cichy :cool:,szkoda że nie zagrał w finale PP

Piątek, 02.01.2015, 22:19:05
Odpowiedź #253

marrock

  • ***
  • Information Offline
  • Junior
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Brawo Cichy :cool:,szkoda że nie zagrał w finale PP

a może właśnie zaczął lepiej grać właśnie dlatego, że sobie odpoczął...? Nie ma już co wracać do PP. Było minęło. Fajnie, że dziś wpadły 2 punkty, choć łatwo nie było. Dość widoczny był brak Kazka i Sinagla. Ale mimo ww. braków akcje powinny lepiej się zazębiać. Super, że wreszcie Pitton zabronił w karnych :) STS!!!

Piątek, 02.01.2015, 23:03:26
Odpowiedź #254

Edmonton

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Rory Rawlyk do wzięcia, skoro szukamy obrońcę to warto by go wziąć, już kiedyś miał być, ale nic z tego nie wyszło.