Autor Wątek: Utrzymanie forum  (Przeczytany 11631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Piątek, 05.06.2015, 20:17:28
Przeczytany 11631 razy

Hubert

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
Witam.
Jak niektórzy wiedzą nasze forum działa dlatego że zostaje ono opłacane z prywatnych środków administracji. Roczny koszt utrzymania serwera to około 370 zł.
Do tej pory przez kilka lat opłacaliśmy serwer sami. Od jakiegoś czasu szukałem dodatkowego źródła przychodu i po rozmowie z kolegą postanowiłem wejść w biznes w którym My wszyscy rejestrując się odpowiednio możemy sobie nawzajem pomóc.
Dla Was użytkowników nie wymaga to żadnych dodatkowych inwestycji, wystarczy że zalogujecie się na link który podam niżej i będziecie w miarę możliwości zaglądali na stronę i klikali w tzw. CLAIM. Są to krótkie reklamy (nie wyskakujące) które wyświetlą Wam się na monitorze, po oglądnięciu reklamy wpiszecie kod z obrazka i na waszym koncie będą pojawiać się centy a z czasem $.
Rejestrując się z mojego linka referyncyjnego zarabiacie Wy i ja, z tym że ja uzbierane środki przeznaczę na opłacenie serwera (około 110$). W ten sposób wspólnie utrzymamy forum. Zarobione pieniądze możecie wypłacić lub przeznaczyć na zakupy w necie. Od czasu do czasu będę podawał wyniki ile już jest uzbieranych $ na moim koncie przez Wasze działania. . Pamiętać należy że czym więcej osób przystąpi do pomocy tym szybciej nazbieramy na opłacenie serwera. Wasze zarobione pieniądze przeznaczacie dla siebie a ja zarobione przez Was pieniądze przeznaczę na opłatę serwera.

Jak to działa ?
Działa to w ten sposób, że Wy rejestrując się z mojego linka (najlepiej to zrobić z przeglądarki google chrome) jesteście tzw. moimi poleconymi.
Jak Wy klikniecie w reklamę (przycisk CLAIM) za 0.01 $ lub innej wartości to tą kwotę otrzymacie Wy i ja.
Wy zarobione pieniądze przeznaczacie dla siebie a ja zarobione pieniądze przez Was przeznaczam na utrzymanie serwera.
Wy wypłacić pieniądze możecie jak uzbieracie na swoim koncie 2 $.
Ważne jest by zarejestrować się z mojego linka bo jak zarejestrujecie się z innego to te Wasze wypracowane pieniądze trafią do kogoś innego. Ważne jest też to żeby dokonać rejestracji raz. Na jedno IP może przypadać tylko jedno konto. Próby rejestracji drugiego konta na tym samym IP kończą się zbanowaniem konta.
Proponuje przy rejestracji użyć takiego samego loginu jak na forum.

link do rejestracji https://trafficmonsoon.com/?ref=Hubert78
link pomagający w rejestracji https://www.youtube.com/watch?v=Hv7YCMr1AWI
jak klikać w reklamy https://www.youtube.com/watch?v=aIa0zHnHEgk (od 2:18)
do wypłat środków ze strony potrzebny jest paypal lub inny procesor - polecam https://www.paypal.com



Sobota, 06.06.2015, 20:31:13
Odpowiedź #1

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
nie bede kilkal w jakies FUJ, podaj konto - kazdy wplaci ile moze i bedzie po sprawie a nie jakies gowniane kombinacje, pozdro
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed:

Sobota, 06.06.2015, 21:28:40
Odpowiedź #2

Hubert

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
nie klikaj, to nie jest gówniane..... nikt Cie na siłe do niczego nie zmusza

Sobota, 06.06.2015, 23:16:41
Odpowiedź #3

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
a jakie kuurwa jest ? dochodowe ? innowacyjne ? jest gowniane
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed:

Niedziela, 07.06.2015, 08:39:59
Odpowiedź #4

Hubert

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
Nie spinaj się tak, nie znasz zazad jak to działa to lepiej zamilcz i nie w.kurwiaj.
Przy większej ilości zarejestrowanych użytkowników jesteśmy w stanie w pare dni uzbierać na serwer.
Nie chcesz tego robić to nie rób i zamilcz.

Poniedziałek, 08.06.2015, 09:26:16
Odpowiedź #5

Misiek

  • ***
  • Information Offline
  • Junior
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Mógłbyś rozpisać co składa się na taką sumę potrzebną na utrzymanie serwera?

Poniedziałek, 08.06.2015, 10:05:03
Odpowiedź #6

smertius

  • *
  • Information Offline
  • Żak
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Witam,
Prowadzę firmę która zajmuje się między innymi hostowaniem stron. W zamian za link w stopce, mogę udostępnić miejsce na serwerze.

Poniedziałek, 08.06.2015, 16:12:57
Odpowiedź #7

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
Nie spinaj się tak, nie znasz zazad jak to działa to lepiej zamilcz i nie w.kurwiaj.
Przy większej ilości zarejestrowanych użytkowników jesteśmy w stanie w pare dni uzbierać na serwer.
Nie chcesz tego robić to nie rób i zamilcz.

zazad nie znam a wkurwiac bede bo mam w huuju ciebie i twoje zazady.


edit@ : kolega udał się na zasłużony urlop...
Ban 

« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 08.06.2015, 17:10:40 wysłana przez Hubert »
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed:

Poniedziałek, 08.06.2015, 17:14:49
Odpowiedź #8

Hubert

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
@Misiek wieczorem podam dokładnie za co płacimy.
@smertius możemy coś pokombinować, zgadamy sie na prv.

Poniedziałek, 08.06.2015, 21:29:19
Odpowiedź #9

RS

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Grala trochę przesadzasz, nie musisz klikać, mozesz mieć inne zdanie w temacie ale nie musisz od razu wykazywać sie totalnym brakiem szacunku dla innego. Hubert napisał otwarcie o co chodzi, równie dobrze moze zamknąć forum i tyle, a jednak próbuje znaleść rozwiazanie. Nie lubię reklam, mam je poblokowane, ale w szczytnym celu zawsze mozna zrobić wyjątek.
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 08.06.2015, 21:31:03 wysłana przez RS »

Wtorek, 09.06.2015, 00:18:28
Odpowiedź #10

Hubert

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil

Abonament roczny jak już wcześniej napisałem kosztował nas w styczniu 370 zł i serwer jest opłacony na rok czasu.
W tym abonamencie co mamy obecnie wszytko jest praktycznie bez limitu, oprócz zużycia procesora który jest ustawiony na 5% (tłumacząc inaczej, zużycie procesora jest to nagły gwałtowny ruch na forum, czyli w krótkim okresie czasu bardzo duża ilość użytkowników jest zalogowana i np. przegląda forum lub pisze na SB).
Na tym abonamencie co teraz jest forum też zdarzają się sytuacje jak ta np. z 15 i 16 marca (przegrane mecze PO w Tychach)  https://i.imgur.com/nSjOVJg.png ale sporadycznie i nie wynikają z tego dodatkowe koszty.
Na tańszej opcji abonamentowej forum sypało się często jak w jednej chwili było duże obciążenie (po ważnych meczach takie przekroczenia normy były częste, wtedy byliśmy zmuszeni wykupić większy abonament który jest obecnie). Na dzień dzisiejszy ten serwer spełnia nasze oczekiwania i pracuje bez zarzutów.
Dlatego też zaproponowałem Wam wyjście z sytuacji, ale jak widzę takie podejście jak zaprezentował "kolega" graLa to zastanawiam się po ch.... mi to było potrzebne ? Lepiej zaorać forum takim trolowaniem jak pokazał graLa. Eh....

Teraz wróce do mojego pomysłu.
Co do samego oglądania reklam, proponuje Wam poogladać najpierw (od 2:18) https://www.youtube.com/watch?v=aIa0zHnHEgk żeby zobaczyć jak to wygląda technicznie (nic strasznego i groźnego).

A teraz matematyka.

Na forum jest około 500 użytkowników, dziennie loguje się ponad 120 osób, wystarczy około 50 osób ogarniętych, które poświęcą się dziennie 5-10 min. I w ciągu 18-20 dni jesteśmy w stanie wspólnie wyszarpać z neta ponad 100 $ (opłacenie forum). Później można pomyśleć o zbieraniu kasy na oprawy, bębny itd. ale to zależy tylko od Was jak do tego podejdziecie.

Ja akurat w tym biznesie zarabiam kase ale w inny sposób, Wam chciałem poddać pomysł jak samemu zarobić i zrobić coś dla nas wszystkich tu na forum. Wszystko w waszych rękach teraz co z tym zrobicie. Ja dałem propozycje a Wy róbcie jak uważacie.

Czasowo mam ograniczony dostęp do neta, bardziej wieczorem jestem przez jakiś czas aktywny, macie pytania to piszcie tu lub na prv.



 

Poniedziałek, 10.08.2015, 12:54:14
Odpowiedź #11

CyprianB

  • *
  • Information Offline
  • Żak
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • http://condor.biz.pl/
Pomysł z tym klikaniem jest ciekawy, ale numer konta też byś mógł udostępnić.

Niedziela, 13.09.2015, 14:13:43
Odpowiedź #12

sZyBKi

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1779
    • Zobacz profil
a czy 370 zł to tak wiele? może jakąś akcje wymyślcie np: za wpłatę zwana darowizną otrzymasz status Vip... ja np za 100 mogę chciec inny kolor nicku:P każdy ma swoje juble mnie tam stać po co jakieś klikanie...

Niedziela, 13.09.2015, 14:40:32
Odpowiedź #13

Hubert

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
poddałem pomysł, jeden z naszych kolegów bez problemu zarobił dla siebie 6$ poświęcając dziennie 5 min. i dla forum 6$. Jakby 50 osób tak zrobiło = 300 $. W tym każdy dla siebie ma po 6 $ i na forum zarobione 300 $. Z czego na forum poszłoby 100 $ a 200 $ na oprawy itd. Ale jak nie chcecie to nie. Nic na siłe.

Piątek, 01.01.2016, 01:47:31
Odpowiedź #14

P4wL4k

  • *
  • Information Offline
  • Żak
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
edit@ : kolega udał się na zasłużony urlop...
Ban 


kolega każe przekazać, ze juz wypoczął i chętnie by powrócił do gry  :angel: