Autor Wątek: WSPOMINAMY - Piotr Ciepły  (Przeczytany 4833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wtorek, 09.08.2016, 11:04:11
Przeczytany 4833 razy

czajnik

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 330
    • Zobacz profil
    • www.manczis.pl
Witam!
Pomyślałem, że fajnie by było powspominać naszych dawnych zawodników występujących kiedyś w sanockich barwach. Śmieszne historie, anegdoty, zagrania z meczu, o wszystkim co z daną osobą związane i pamiętane.  Kiedyś grali i wylewali siódme poty dla Nas i Naszego klubu, nie pozwólmy by pamięć o nich przepadła. Niech  następne pokolenia wiedzą i pamiętają kim byli. Drużyny nie mamy to chociaż powspominajmy stare dobre i gorsze czasy. Nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten wątek. Jeśli pomysł wypali może moderatorzy by otworzyli nową kategorię np. w dziele "Kibice" i tam byśmy każdego z zaproponowanych zawodników w odrębnym temacie omówili? Może forum choć trochę odżyje? No to zaczynamy!

Piotrka Ciepłego zapamiętałem jako solidnego i jednego z lepszych obrońców w naszej drużynie w tamtych czasach. Jeśli pamięć mnie nie myli zaczął grać gdy byliśmy w 1 lidze i występowaliśmy w pięknych żółtych strojach od Rafinerii Jasło :) Nigdy nie zapomnę gola jakiego strzelił Łukaszowi Blot (Blotowi?) w meczu z Sosnowcem. Tak strzelił z niebieskiej, że krążek poleciał wysoko nad bramką, odbił się od pleksy, następnie od pleców bramkarza i prosto do bramki :D Nie jednemu Williamsowi mógłby pokazywać jak się mocno strzela z niebieskiej. Mam jeszcze jedną informację/plotkę, którą bym chciał u Was zweryfikować. Czy to prawda, że to właśnie Piotrek Ciepły był pierwszym zawodnikiem który rozbił krążkiem pleksę na Torsanie?

Wtorek, 09.08.2016, 13:23:45
Odpowiedź #1

Indiana_KH

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Daniel Darosz - bramkarz który w e-lidze nie przegrał żadnego meczu. Poproszę o weryfikację :)

Wtorek, 09.08.2016, 14:27:23
Odpowiedź #2

karampuk

  • ***
  • Information Offline
  • Junior
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Daniel Darosz - bramkarz który w I lidze (wtedy nie bylo ekstraklasy) mial 100% skutecznosci :)

środa, 10.08.2016, 12:23:03
Odpowiedź #3

PP_2006

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Piotrek Ciepły dziś powinien grać w mocnej europejskiej lidzie! Takich zawodników "z jajami" jak On nie ma i nie będzie długo w lidze. Oczywiście wespół z Bogusiem Rąpałą!

A jako wspominki o byłych zawodnikach, to przywołuję Andrzeja TRUTEGO #4. Potężne uderzenie. Mocny nogi, twardy na bandach! W Sanoku chyba w czasie kiedy grał odbywał służbę wojskową :)
...If I could turn back time... 13.10.2006 - OKRADLI NAS SĘDZIOWIE!

środa, 25.01.2017, 05:51:55
Odpowiedź #4

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
BODZIO MALINOWSKI :)

w ogole cała ekipa ówczesnych juniorów starszych na przełomie lat 1999/2000 to była ekipa. zainteresowanie kibiców na ich meczach niekiedy było większe niż na niejednym ekletraligowym lodowisku. ciepły kostecki rapala gucek to były dobre czasy, co ktoś do nas przyjechał to mecz kończył sie bijatyka całej drużyny nie tylko na lodzie :) grało sie wtedy z samej pasji bez siana co było widac gołym okiem w zaangażowanie i atmosferę jaka panowała za banda.
« Ostatnia zmiana: środa, 25.01.2017, 15:25:19 wysłana przez graLa »
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed: