Autor Wątek: Ciarko PBS Bank Sanok MISTRZ POLSKI 2013/14  (Przeczytany 11818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czwartek, 03.04.2014, 20:59:23
Przeczytany 11818 razy

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
BYL BEDZIE JEST SANOCKI STS !!!!! DZIEKUJEMY... DZIEKUJEMY...  :evil:
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed:

Czwartek, 03.04.2014, 21:27:56
Odpowiedź #1

bolosan

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 190
    • Zobacz profil
Game Over ! Podziękowania dla sztabu trenerskiego i całej drużyny! WOW!!!!!!!

Czwartek, 03.04.2014, 21:35:00
Odpowiedź #2

Cinek_STS

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Brawo trenerzy, brawo zawodnicy! Teraz widać ile warte są Kolusze i inne Malasie. Czekamy kto zostanie w Sanoku. A TERAZ SIĘ BAWMY! MISTRZ MISTRZ STS!

Czwartek, 03.04.2014, 21:58:51
Odpowiedź #3

sZyBKi

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1779
    • Zobacz profil
Chłopaki pijcie do białego rana to jest wasza chwila za cały sezon!!! Dzieki za te emocje Dzieki za Wszystko!!!

Sanocki zespół za zdobycie mistrzowskiego tytułu ma obiecaną premię w wysokości 300 tysięcy złotych.
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 03.04.2014, 22:22:00 wysłana przez sZyBKi »


Sobota, 05.04.2014, 15:41:47
Odpowiedź #5

sZyBKi

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1779
    • Zobacz profil
Przykleicie ten temat kochani administratorzy forum....:):):)

Sobota, 05.04.2014, 23:06:02
Odpowiedź #6

Biały kruk

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Obecny sezon idealnie opisał Marek Strzyżowski - "sukces rodzi się w bólach i ciężkiej pracy". Po ubiegłorocznej klęsce drużyna przeszła wielką metamorfozę. Począwszy od zawodników, sztabu szkoleniowego, a na zarządzie kończąc. Drużyna budowana na prędce, późniejszy start przygotowań i zgoła inne oczekiwania do lat poprzednich. Po dobrym starcie w lidze nastąpił mocny policzek, jakim była porażka w Pucharze Polski. Patrząc jednak na to z perspektywy czasu to tamta porażka otworzyła nam troszkę oczy, wzmożyła do cięższej pracy i wymienienia słabszych ogniw. Wiadomo, że tamto zwycięstwo byłoby dziś wisieńką na torcie, ale w sporcie nie zawsze zdobywa się to czego się chce albo na co się zasługuje. Gdyby dziś zapytać przypadkowego sanoczanina czy wolałby wygrać PP czy MP to obawiam się, że przeważająca ilość osób byłaby za MP. Zresztą, co mają powiedzieć w takim razie tyszanie? Na nasze krajowe podwórko zbudowali drużynę marzeń(podobnie do nas z sezonu, gdy zdobywaliśmy mistrza, ale z odmiennym skutkiem), ale musieli się obejść smakiem na każdej płaszczyźnie bo sezon zasadniczy o niczym nie świadczy( skąd my to znamy?). My tego mistrza nie wygraliśmy, my go wyszarpaliśmy! Wyszarpaliśmy go tyszanom, którzy już przed pierwszym meczem założyli sobie na szyję złote medale. Tym samym tyszanom, którzy po dwóch pierwszych meczach ogłosili jednym chórem, że Sanok nie ma kondycji i oddycha rękawami. Tym samym tyszanom, którzy głośno powtarzali, że jedynym naszym aututem są prowokacje i nieczyste zagrania. Tak właśnie tym samym tyszanom, którzy mówili, że nie można wygrać całej rywalizacji bazując jednynie na szczęściu i farcie. Szkoda, że zapomnieli, że hokej to nie jazda figurowa. Szkoda, że zapomnieli, że w play-off nie liczy się styl, a to co wpadło do bramki. Szkoda, że zapomnieli, że mieli zawodników, ale nie mieli drużyny. Szkoda dla nich...bo na pewno nie dla nas. Mógłbym pisać i pisać dalej, ale po co? Chciałem tylko podziękować naszym zawodnikom za to, że zostawili serce, trud i sporo zdrowia na lodzie! Chciałem podziękować ludziom związanym z zarządem w mniejszym lub większym stopniu za wysiłek ciągnięcia tego wózka. A warto dodać, że poprzedni prezes zostawił po sobie niezły burdel, za co mam nadzieję odpowie osobiście. To mistrzostwo smakuje dziś wybornie! Bo mistrz zdobyty dwa lata temu, patrząc dziś z perspektywy czasu nie smakował, aż tak dobrze. On cieszył bo cieszył, ale na końcu języka pozostawiał jakiś taki cierpki posmak...Bynajmniej w moim odczuciu. Dziś ten świeżo zdobyty mistrz to miód na serce! A dodatkowo okraszony bramkami wychowanków, którzy dziś mogą śmiało pozdrowić byłego prezesa, którego nawet nie warto wymieniać nazwiska. Pozdrowić, ale gestem Kozakiewicza! Gdybym ja miał wyróżnić jednego zawodnika, który dla mnie wyszedł przed szereg to wyróżniłbym Bogusia Rąpałe. To właśnie on jest  dowodem na to, że talent to nie wszystko(tak panie Kolusz, Malasiński itp), ale przede wszystkim wola walki, determinacja, wiara, siła charakteru i jaja! Jaja, którym wielu w PLH zwyczajnie brakuje. Wielkie brawa dla sanoczan i gratulacje pokonanym. Mistrz! Mistrz STS!
« Ostatnia zmiana: Sobota, 05.04.2014, 23:09:37 wysłana przez Biały kruk »


Panie Krysiak! Przeproś za Ziętare i ten tego....szukaj wiatru w polu!

Niedziela, 06.04.2014, 01:01:28
Odpowiedź #7

Grzesiek_SnK

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 695
    • Zobacz profil
W pełni się zgadzam, dodam, że nie mogę zrozumieć powołań do kadry - skoro z naszej drużyny biorą tylko dwóch, trzech i do tego brakuje ludzi bo tyskie się połamało to dlaczego nie powołać Białego, Rąpałę, Wilusza? Chyba, że kto inny trenuje, a kto inny wybiera. Dla mnie to żadna różnica, bo lepiej trenować w pełnym składzie niż leczyć kontuzje po kadrze :)


Co ja mam zrobić ? jak żyć (bez hokeja) jak żyć ... :)
ALEKSANDRÓW KUJ. MOIM MIASTEM JEDNAK SANOK w MOIM SERCU

Niedziela, 06.04.2014, 01:10:31
Odpowiedź #8

Milosnk

  • ****
  • Information Offline
  • Senior
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
W pełni się zgadzam, dodam, że nie mogę zrozumieć powołań do kadry - skoro z naszej drużyny biorą tylko dwóch, trzech i do tego brakuje ludzi bo tyskie się połamało to dlaczego nie powołać Białego, Rąpałę, Wilusza? Chyba, że kto inny trenuje, a kto inny wybiera. Dla mnie to żadna różnica, bo lepiej trenować w pełnym składzie niż leczyć kontuzje po kadrze :)


Co ja mam zrobić ? jak żyć (bez hokeja) jak żyć ... :)

Z Białym i Wiluszem troszeczke przesadziłeś, ale Boguś i dodam KOSTEK zasługuja na powołanie, spełna sie napewno ich marzenia :) co wiecej Robert jest 10 punktujacym POLAKIEM naszej ligi, dlaczego miał by nie dostać powołania ?
Oooo STS , nasza duma, nasza miłość, my jestesmy z Toba i na dobre i na złe, dla nas wynik jest nie ważny bo kochamy Cie !!!

Niedziela, 06.04.2014, 09:48:52
Odpowiedź #9

mlody2007

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
skad trenerzy maja wiedzieć jaka kto forme prezentowal w play ofie jeśli nie oglądali meczy, powolania wysyla Plachta  dla zasłużonych i ma daleko w nosie czy się to podoba czy nie,a Zacharkin mowi ze po jego odejściu Plachta powinien zostać 1 trenerem

Niedziela, 06.04.2014, 11:33:33
Odpowiedź #10

other

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 545
    • Zobacz profil
Bialy kruku bardzo fajnie napisales , zgadzam sie z tym calkowicie. Nie mielismy tak walczacej druzyny chyba nigdy.Mnie najbardziej cieszy fakt jak wielki wklad w zwyciestwo mieli "nasi" , nie spodziewalem sie az takiego progresu i jestem pewny ze duza w tym zasluga obcokrajowcow (zwlaszcza zza oceanu) , pokazali wlasnie to co napisales ze hokej to nie jazda figurowa i nie wygrywa sie za "pieknosc" tylko zwyciestwo trzeba wywalczyc , trzeba grysc lód ,trzeba byc jedna wielka rodzinom na lodzie  wygralismy sercem i wychowankowie plus Kazek , Rafal Dutka i Bartek Pociecha pokazali innym polskim zawodnikom co to znaczy walka i charakter !!! i na przyszlosc bedzie juz tylko lepiej, bo juz wiedza na co ich stac , wiedza i zrozumieli to dopiero teraz, ze mozna walczyc i pracowac jeszcze bardziej ....no i oczywiscie JOHN MURRAY:) dziekujemy ESTEESIE ! PS wydaje mi sie ze gdybysmy wygrali PP nie wygralibysmy MP, czasami porazka wiecej daje niz zwyciestwo , w imie wyzszego dobra , pozdro

Niedziela, 06.04.2014, 12:17:18
Odpowiedź #11

Klocek

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Info z miasta -  Kloz będzie grał w Czechach.Nie jest to 100% info.Wie ktoś coś?

Niedziela, 06.04.2014, 13:13:19
Odpowiedź #12

bolosan

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 190
    • Zobacz profil
Śledząc informacje z miasta nikt nie zostanie.Będzie ciężko zatrzymać cały skład,ale wierzę,że większość zostanie,o tych którzy zdecydują się odejść,lub zakończyć przygodę z hokejem - zastąpić lepszymi!Trzeba już pytać,rozglądać się,rozmawiać ze sponsorami.Dajmy chłopakom odpocząć i zastanowić nad przyszłością.

Panie prezesie liczymy na dobry zespół w przyszłym sezonie(nie wiadomo kto zagra w lidze,jaki będzie limit obcokrajowców itd).Chłopaków walczących za siebie,z ambicją i chcących umierać za Nasz zespół!

Przereklamowanym gwiazdeczkom mówimy STANOWCZE NIE !

Niedziela, 06.04.2014, 13:37:48
Odpowiedź #13

PP_2006

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Każdy mecz fazy Play-Off miał swoją odrębną historię i swoich bohaterów, ze strony Sanoka. Nie będę wymieniał którzy mieli większy czy mniejszy wkład w całokształt, końcowy sukces. Jedni strzelali bramki inni bronili dostępu do bramki. Suma sumarum dało to naszej drużynie Mistrzostwo Polski.

Oglądając naszą drużynę to mogę stwierdzić, że w każdym meczu grała jakby inaczej. Każdy zawodnik razem i z osobna miał do wypełnienia swoje zadanie. To było widać na lodzie. Bywały momenty kiedy nasi byli na prawdę daleko, ale potrafili wrócić "z dalekiej podróży", jak chociażby w meczu z Jastrzębiem (5:2), gdzie przegrywali już 0:2, czy wygrany mecz w Tychach 2:1 po karnych.

Drużyna, wola walki, determinacja, OGROMNE zaangażowanie każdego zawodnika, trenerów - to wszystko dało ZŁOTY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI!
...If I could turn back time... 13.10.2006 - OKRADLI NAS SĘDZIOWIE!

Wtorek, 08.04.2014, 15:11:45
Odpowiedź #14

sZyBKi

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1779
    • Zobacz profil
a moim zdaniem zostanie większość ekipy zostaną ci którym na pewno zależy no i oczywiście się tu podoba i nie liczą tylko monety...