Autor Wątek: Trening / wzmocnienia  (Przeczytany 927306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sobota, 19.03.2016, 20:48:15
Odpowiedź #5535

PP_2006

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
wiadomo ze damianinho zostaje w obozie!  :afro:
...If I could turn back time... 13.10.2006 - OKRADLI NAS SĘDZIOWIE!

Niedziela, 20.03.2016, 10:08:19
Odpowiedź #5536

MilkaSTS

  • *
  • Information Offline
  • Żak
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Ponoć cichy nie jedzie na kadrę..

Piątek, 25.03.2016, 08:23:11
Odpowiedź #5537

JerSan

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 342
    • Zobacz profil
Po wywiadzie z panem Ziarko można być optymistą. Dobrze że  będzie nowy trener i bramkarz..

Piątek, 25.03.2016, 08:57:44
Odpowiedź #5538

RS

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
JerSan dokładnie, myślę że Pan Ziarko rozwiał pewne nasze wątpliwości, wygląda na to, że może być dobrze, że trzon zespołu zostanie, że nasi młodzi wychowankowie wreszcie będą dostawać szanse... Gdzieś ostatnio słyszałem, że właśnie czołowi zawodnicy powiedzieli, że chcą zostać w Sanoku, ale nie widzą możliwości współpracy z Trenerem i to by się potwierdzało...

Ciekawy jestem decyzji miasta, bajka o braku pieniędzy robi się trochę nudna... Dla mnie hitem jest parking pod skarpą za 200 tys zł dla uwaga 3 miejsce autobusowych... żenada !!

Piątek, 25.03.2016, 09:21:23
Odpowiedź #5539

Maniox12

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
To bedziemy miec nowego trenera i Bramkarza. Co z Cichym Mike? ponoc Espoo Blue!?
Czekamy na dalsze wiesci z obozu...

środa, 18.05.2016, 01:09:43
Odpowiedź #5540

sanokSTS

  • *
  • Information Offline
  • Żak
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Sezon będzie piękny FUJ usłany różami wielkie g...Ziarko więcej pier... Niż robi ciągle to samo bo miasto i miasto słyszę ciągle od 3 sezonów
Ołówek nie da pieniędzy do póki sami nie znajdą inwestorów kurde nogi za pas i zapier.. czy to takie ciężkie hajsu mają tyle ze sam mógł by pociągnąć tylko chęci a jak nie to kur. Zaorac albo carling tem SanokSTS zrobić i będzie frajda a nie płacz lament w telewizji i portalach ze pieniędzy nie ma ze ciężko wycofiemy drużynę na rok bądź 2sezony kur. Łaskę robicie ściąganie odpady z Canady czy Finlandii każdy z nich to kaleka albo szrot juniorów juz swoich nie mamy bo mają to wszystko w FUJ i maja racje życzę im powodzenia w nowych klubach a biznesmenom sanockimktórym wydaje im się ze są bogami a tu klops