Autor Wątek: Telebim niby nowy ale .......  (Przeczytany 12349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czwartek, 10.10.2013, 18:22:01
Odpowiedź #30

prezio

  • ****
  • Information Offline
  • Senior
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
coś ty się tak zawziął na ten telebim

Czwartek, 10.10.2013, 19:55:11
Odpowiedź #31

mlody2007

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
nikt się nie czepia tego bez przyczyny, to po prostu wstyd, miejmy nadzieje ze do MS w grudniu zdaza program zainstalowac

Piątek, 11.10.2013, 10:23:31
Odpowiedź #32

Kris

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 343
    • Zobacz profil
coś ty się tak zawziął na ten telebim

Bo mnie po prostu wk...wia taka niekompetencja osób podpisujących się po przetargami. Jak można kupić coś co jest "niekompletne".
Pomyśl sobie, że kupujesz auto w salonie i przyjeżdżasz po odbiór ale np. informują CIe że auto jest sprawne ale ma tylko 3 koła bo 4 gdzieś się zapodziało w magazynie i będzie może za 3 miesiące. Wczuj się w role. NIby auto sprawne, radia możesz posłuchać ,nawet silnik sobie włączyć ale kurcze jechać się nie da.
Mnie drazni po prostu ten idiotyczny telewizor który jest bezużyteczny a świeci "na grandę" i prąd żre :-). Zegarek ten który mnie obecnie najbardziej interesuje, jest po 2 stronie i to mi wystarczy. Pytanie czy to nie są zmarnowane pieniądze na ta chwile ?.
Jak widać nawet Wojtek P. już sie nie wypowiada bo to jest po prostu WSTYD "wyciąć " taki numer. A teraz nie ma winnego. I polityka spychajłowa, bo ten powiedział, bo tamten napisał ze będzie może jutro a może w ogóle. To już nawet nie jest śmieszne ta sytuacja jest ŻENUJĄCA !!!!! dlatego się uwziąłem w tym temacie i wreszcie czekam na rzetelna odpowiedź a jak nie to wyłączcie to w cholerę i nie będzie mnie drażnić ten telewizor.
Kiedyś były sylwetki zawodników, strzelców bramek, nawet były napisy gooooolll, nie spomne o "sweet cam-ach" a teraz mamy jpg-a na całą ścianę i z czego mamy się cieszyć.
Na miejscu tych co wyciągają kase na hokej tez bym się wkurzył bo telebim jest idealna okazją na reklamę a tej niestety nie ma.

Piątek, 11.10.2013, 12:14:14
Odpowiedź #33

tomza56

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
No i kasa ucieka bo to bardzo dobre miejsce na reklamę!!!!  Ale ty uparty hehehehe ,i dobrze pozdro!!!!

Piątek, 11.10.2013, 13:39:53
Odpowiedź #34

czajnik

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 330
    • Zobacz profil
    • www.manczis.pl
Tu nawet nie chodzi o miejsce na reklamę czy zużycie prądu. Ludzie siedzący od strony baru na trybunie B  mogą się tylko domyślać ile czasu pozostało do końca kary czy tercji. Podczas gry sami zawodnicy i trenerzy muszą polegać na tym zegarze, a do największych to on nie należy....

Sobota, 12.10.2013, 10:54:28
Odpowiedź #35

wulkanizator

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
 Tak jak w grach. Amunicja 100%, Broń jaka chcesz,Niesmiertelnosc. A tu potrzeba dodatek czas gry i czas kar. I tutaj nie sciagniesz tego z neta bo tago tworu nie ma. Sie robi!!! Trudne do zakumania?Bo dla mnie nie !

Sobota, 12.10.2013, 11:27:10
Odpowiedź #36

jaro

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Panie Prezesie Bukowski zrób Pan coś z tym zegarem opierdol Pan Dr.Delekte bo to czysta kpina co z tym zegarem jest i wstyd na całą hokejową Polske bo zegar to nie obraz na ściane on ma służyc na tej hali a nie tylko wisiec ?

Sobota, 12.10.2013, 16:37:34
Odpowiedź #37

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
Tak jak w grach. Amunicja 100%, Broń jaka chcesz,Niesmiertelnosc. A tu potrzeba dodatek czas gry i czas kar. I tutaj nie sciagniesz tego z neta bo tago tworu nie ma. Sie robi!!! Trudne do zakumania?Bo dla mnie nie !

dla mnie tez nie hahha na sp torsanie nieraz po pare miesiecy zarowki nie swiecily ale bylo git ello
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed:

Niedziela, 13.10.2013, 12:26:47
Odpowiedź #38

czajnik

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 330
    • Zobacz profil
    • www.manczis.pl
Tak jak w grach. Amunicja 100%, Broń jaka chcesz,Niesmiertelnosc. A tu potrzeba dodatek czas gry i czas kar. I tutaj nie sciagniesz tego z neta bo tago tworu nie ma. Sie robi!!! Trudne do zakumania?Bo dla mnie nie !

dla mnie tez nie hahha na sp torsanie nieraz po pare miesiecy zarowki nie swiecily ale bylo git ello

Na Torsanie nie świeciły bo była wtedy wszechobecna bieda. Na telebimie nie ma zegara bo ktoś dał du*y kupując go bez odpowiedniego oprogramowania. Ile taki telebim może kosztować? ze 30tyś zł? Brak wyobraźni osoby, która była odpowiedzialna za tak poważny zakup. "Trudne do zakumania?" Problem bardziej przyziemny niż amunicja 100% i nieśmiertelność...

Niedziela, 13.10.2013, 12:40:08
Odpowiedź #39

plantex

  • ****
  • Information Offline
  • Senior
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Jeżeli jest to obiekt Mosiru to jest jeden człowiek odpowiedzialny za taki bałagan - niejaki dyrektor D.D. 

Niedziela, 13.10.2013, 14:16:17
Odpowiedź #40

Klocek

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Ludzie gdyby takie zainteresowanie było dopingiem jak tym telebimem to byśmy mieli najlepszy doping w polsce zamiast angażować się w sprawy dopingu to wy piszecie non stop o jakims telebimie bedzie to bedzie na h u j drazyc temat

Piątek, 25.10.2013, 12:49:22
Odpowiedź #41

mlody2007

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
ciekawe czy wśród niespodzianek na meczu w niedziele będzie tez niespodzianka ze sprawnym telebimem?

Niedziela, 27.10.2013, 11:21:55
Odpowiedź #42

Klocek

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Zna ktos hasło do wifi z areny?:D

Niedziela, 27.10.2013, 11:26:29
Odpowiedź #43

watyh

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
wifi na Arenie nie dziala od ponad roku,  haslo nie pomoze

Niedziela, 27.10.2013, 11:42:04
Odpowiedź #44

Klocek

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
ok dzieki za informacje ;)