Autor Wątek: Mecze ligowe w sezonie 2013/14 temat zbiorczy  (Przeczytany 145990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Poniedziałek, 07.10.2013, 19:14:37
Odpowiedź #90

tomza56

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
HEATLEY POPIERAM W 100 % Niestety ale u nas są tylko widzowie w ładnych koszulkach sts-u a ich aktywność polega na podbieganiu do pleksy w momencie kontrowersyjnej decyzji !!!!

Poniedziałek, 07.10.2013, 20:13:03
Odpowiedź #91

plantex

  • ****
  • Information Offline
  • Senior
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Jednak jest potrzeba larum podnosić! Widać, że wnioski zostały wyciągnięte.
To na 200 % Twoja zasługa. Jakbyś nie podniósł larum, wczoraj znowu byłoby w czapkę
Ja nie śmiem sobie tych zasług przypisywać  :) ale sympatyczny kolego niech wspomnę tylko trenera Worwę i innych (wcześniejszych również pamiętam - początek lat 90) ale już w poprzednich sezonach rozliczaliśmy trenerów i drużynę po sezonie. Jak to wyglądało to mam nadzieję, że również pamiętasz.
Kolego plantex dzięki za poprawę humoru. Dawno sie tak nie usmialem.
P.S. A jak tam z internetowym KK? Na co teraz będziecie zwalać brak organizacji? Krysiaka nie ma, bilety prawie ze za free a mlynu jak nie było tak nie ma
Proszę uprzejmie

Wtorek, 08.10.2013, 02:03:13
Odpowiedź #92

marrock

  • ***
  • Information Offline
  • Junior
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Jednak jest potrzeba larum podnosić! Widać, że wnioski zostały wyciągnięte.
To na 200 % Twoja zasługa. Jakbyś nie podniósł larum, wczoraj znowu byłoby w czapkę
Ja nie śmiem sobie tych zasług przypisywać  :) ale sympatyczny kolego niech wspomnę tylko trenera Worwę i innych (wcześniejszych również pamiętam - początek lat 90) ale już w poprzednich sezonach rozliczaliśmy trenerów i drużynę po sezonie. Jak to wyglądało to mam nadzieję, że również pamiętasz.
Kolego plantex dzięki za poprawę humoru. Dawno sie tak nie usmialem.
P.S. A jak tam z internetowym KK? Na co teraz będziecie zwalać brak organizacji? Krysiaka nie ma, bilety prawie ze za free a mlynu jak nie było tak nie ma

A może byś ruszył 4 litery i pomógł czynnie w dopingu??? Ale po co - przecież lepiej posiedzieć w ciszy i wsłuchiwać się pokrzykiwania zawodników...

echhh :(

Wtorek, 08.10.2013, 06:31:15
Odpowiedź #93

tomza56

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
Będący w kręgu zainteresowań Ciarko PBS Bank KH Sanok obrońca Jason Lepine podpisał kontrakt z Toledo Walleye (ECHL). 28-letni Kanadyjczyk ma za sobą występy m.in. w Czechach, Finlandii czy Niemczech.
Szkoda

Wtorek, 08.10.2013, 08:12:44
Odpowiedź #94

Grzesiek_SnK

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 695
    • Zobacz profil
Będący w kręgu zainteresowań Ciarko PBS Bank KH Sanok obrońca Jason Lepine podpisał kontrakt z Toledo Walleye (ECHL). 28-letni Kanadyjczyk ma za sobą występy m.in. w Czechach, Finlandii czy Niemczech.
Szkoda

Trochę szkoda, ale wydaje mi się, że nasi powinni skorzystać z pomocy agencji, z której są Justin i Samson. Poza tym oni sami mogliby przekonać graczy, gracza o przyjściu do Sanoka.
ALEKSANDRÓW KUJ. MOIM MIASTEM JEDNAK SANOK w MOIM SERCU

Wtorek, 08.10.2013, 08:17:55
Odpowiedź #95

tomza56

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
Cały czas współpracujemy z tym menago!

Wtorek, 08.10.2013, 08:37:05
Odpowiedź #96

malkin#71

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Kiedy powstawał hokejowy dream team, w którym zgromadzono 11 reprezentantów Polski, zawodnikom obiecywano wysokie kontrakty w wysokości 15-20 tys. zł, gwarantowano mieszkania i profesjonalny sprzęt. - Mamy tylko świetny sztab szkoleniowy i na tym się kończy. Sami opłacamy sobie mieszkania, wyżywienie. Tylko raz dostaliśmy z klubu okazjonalny bonus finansowy - mówi Mikołaj Łopuski.

Bardzo rozgoryczony jest bramkarz Przemysław Odrobny. - Wpadliśmy w pułapkę. Nie tak to miało być. Pozbyłem się z wszystkich oszczędności. Jesteśmy już wszyscy zmęczeni tą sytuacją, to na pewno nie działa dobrze na nasze morale. Trzymamy się jeszcze, bo w naszej grupie jest solidarność. Czasami już śmiejemy się z obecnej sytuacji. Ale nadal trenujemy, jak widać z dobrym skutkiem, bo w ekstraklasie wygrywamy i jesteśmy liderem. Szkoda byłoby to wszystko rzucić. Przed sezonem miałem kilka ciekawych propozycji z ekstraklasy czeskiej, ostatnio kazachskiej. Czasem zastanawiam się czy nie zakończyć kariery i nie pójść do normalnej pracy - mówi Odrobny.

Wczoraj zawodnicy podjęli decyzję, że czekają jeszcze na ostatecznie rozstrzygnięcia do piątku. Jeśli do tego czasu sprawa nie wyjaśni się definitywnie, odejdą z Krynicy. Czy zatem dzisiejszy mecz KTH w Sanoku z Ciarko będzie ostatnim w tym sezonie występem w ekstraklasie?

za dziennikpolski24.pl
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 08.10.2013, 08:40:17 wysłana przez malkin#71 »

Wtorek, 08.10.2013, 08:51:29
Odpowiedź #97

tomza56

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 585
    • Zobacz profil
Okazuje się że nie tak źle było w Sanoku!Przemek ty to masz propozycje co roku i jakoś nic z tego nie wynika i z całym szacunkiem ale w czeskiej republice takich bramkarzy jak ty mają pod dostatkiem !!Coś czuję że dzisiaj będzie bitka bo kryniczanie będą chcieli odreagować hehehe.pozdro

Wtorek, 08.10.2013, 13:12:41
Odpowiedź #98

Manek0684

  • ***
  • Information Offline
  • Junior
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
A ja myślę że powinniśmy zrobić zrzutkę po 1zł tak aby przynajmniej wystarczyło na jakąś zupkę ciepłą dla wygłodzonych zawodników KTH :) , fajnie by to wyglądało jak by w czasie przerwy między tercjami (lub przed meczem) do ich szatni wpadł jakiś koleś z garnkiem i rozdawał po miseczce zupki dla każdego  :cheesy:

Wtorek, 08.10.2013, 15:08:07
Odpowiedź #99

krol25

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 515
    • Zobacz profil
jest prośba o nie rzucanie przedmiotów na lód
CZY WYGRYWASZ CZY NIE  JA I TAK KOCHAM CIE  W SERCU MOIM  SANOK I NA DOBRE I NA ZŁE!!!

Wtorek, 08.10.2013, 15:18:02
Odpowiedź #100

bjk

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Jakby na to nie patrzeć, to troche szkoda grajków z KTH, ponieważ jest to trzon reprezentacji Polski i jako tako im idzie gra.

Może byłaby szansa awansować w tym sezonie o klase rozgrywkowa wyzej, tak znowu moze byc lipa.

Wtorek, 08.10.2013, 15:36:26
Odpowiedź #101

KHYeah

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 247
    • Zobacz profil
A ja myślę że powinniśmy zrobić zrzutkę po 1zł tak aby przynajmniej wystarczyło na jakąś zupkę ciepłą dla wygłodzonych zawodników KTH :) , fajnie by to wyglądało jak by w czasie przerwy między tercjami (lub przed meczem) do ich szatni wpadł jakiś koleś z garnkiem i rozdawał po miseczce zupki dla każdego  :cheesy:
A ja myśle ze trzeba dzisiaj spiąć pośladki i przyjść pokibicować bo doping naszym będzie strasznie dzisiaj potrzebny

Wtorek, 08.10.2013, 16:10:50
Odpowiedź #102

Jeremy_26

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Jednak jest potrzeba larum podnosić! Widać, że wnioski zostały wyciągnięte.
To na 200 % Twoja zasługa. Jakbyś nie podniósł larum, wczoraj znowu byłoby w czapkę
Ja nie śmiem sobie tych zasług przypisywać  :) ale sympatyczny kolego niech wspomnę tylko trenera Worwę i innych (wcześniejszych również pamiętam - początek lat 90) ale już w poprzednich sezonach rozliczaliśmy trenerów i drużynę po sezonie. Jak to wyglądało to mam nadzieję, że również pamiętasz.
Kolego plantex dzięki za poprawę humoru. Dawno sie tak nie usmialem.
P.S. A jak tam z internetowym KK? Na co teraz będziecie zwalać brak organizacji? Krysiaka nie ma, bilety prawie ze za free a mlynu jak nie było tak nie ma

A może byś ruszył 4 litery i pomógł czynnie w dopingu??? Ale po co - przecież lepiej posiedzieć w ciszy i wsłuchiwać się pokrzykiwania zawodników...

echhh :(
Jak na doping bez bębna i wsparcia "Ultrasow", całkiem niezle nam szło w piątek. :) A od moich czterech liter odstosunkuj sie panie kolego.

Wtorek, 08.10.2013, 16:48:11
Odpowiedź #103

PP_2006

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Jednak jest potrzeba larum podnosić! Widać, że wnioski zostały wyciągnięte.
To na 200 % Twoja zasługa. Jakbyś nie podniósł larum, wczoraj znowu byłoby w czapkę
Ja nie śmiem sobie tych zasług przypisywać  :) ale sympatyczny kolego niech wspomnę tylko trenera Worwę i innych (wcześniejszych również pamiętam - początek lat 90) ale już w poprzednich sezonach rozliczaliśmy trenerów i drużynę po sezonie. Jak to wyglądało to mam nadzieję, że również pamiętasz.
Kolego plantex dzięki za poprawę humoru. Dawno sie tak nie usmialem.
P.S. A jak tam z internetowym KK? Na co teraz będziecie zwalać brak organizacji? Krysiaka nie ma, bilety prawie ze za free a mlynu jak nie było tak nie ma

Bo przecież telebim nie funkcjonuje tak jak należy. Bo nie pokazuje czasu meczu, kar itd... :P

Będący w kręgu zainteresowań Ciarko PBS Bank KH Sanok obrońca Jason Lepine podpisał kontrakt z Toledo Walleye (ECHL). 28-letni Kanadyjczyk ma za sobą występy m.in. w Czechach, Finlandii czy Niemczech.
Szkoda

Trochę szkoda, ale wydaje mi się, że nasi powinni skorzystać z pomocy agencji, z której są Justin i Samson. Poza tym oni sami mogliby przekonać graczy, gracza o przyjściu do Sanoka.

Agencja Pavola Frano...
...If I could turn back time... 13.10.2006 - OKRADLI NAS SĘDZIOWIE!

Wtorek, 08.10.2013, 20:14:48
Odpowiedź #104

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed: