Autor Wątek: /propozycje zmian na forum/  (Przeczytany 29955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wtorek, 01.09.2009, 16:26:57
Odpowiedź #75

mad man

  • Gość
a ja proponuje wrzucic na luz...sezon sie zacznie to zacznie sie i pisanie...a jesli chodzi o SB...Mr Luka - sam napisales, ze sluzyc mialo przede wszystkim do live`ow z meczy...jesli tak - niech ktorys z modow prowadzi relacje, bo czytanie po kilkanascie razy tekstow w stylu "jeeeeeeest", "goooooool" jest bezsensowne - a tak to przewaznie wygladalo podczas relacji...ja rozumiem, ze radosc trzeba jakos okazac, ale bez jaj...

środa, 04.11.2009, 20:51:45
Odpowiedź #76

Hubert

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
Panowie Administratorzy powiem wam jedno, tak jak napisał Sowsson, niezłe g**** zrobiliście zamykając SB teraz żeby sie czegoś dowiedziec wypada zakładać nowy temat....
Shoutbox jest zamkniety z prostego powodu. Wszystkie informacje były pisane tylko na nim, zamiast na forum. I jak ktoś zalogował się później nie mógł przeczytać żadnych informacji pisanych wczesniej. Przykładem jest np. pisanie informacji na shouboxie na temat spotkania pana prezesa z kibicami, logując się  i przewijając SB w celu informacji, bo na forum takich nie było o tym temacie można było przeczytac tylko 9 min. wstecz to o czym rozmawialiście.

Shoutbox był stworzony z myślą o relacjach live z meczów i luźnym rozmowom a nie po to by pisać na nim informacje o druzynie, do tego właśnie słuzy forum a nie SB.

Jak komuś brakuje na tym forum Shoutboxa do uprawiania czata to na interi go znajdzie.

A to g**** można posprzatać, tylko moderatorzy śpią.


Czwartek, 05.11.2009, 13:28:23
Odpowiedź #77

ElAn

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • VIP
  • Wiadomości: 431
    • Zobacz profil
    • Dawid Łojek
Temat brzmi. . ."Sezon 2009/2010. JKH GKS Jastrzębie - KH Sanok - 30.10.2009" Zrobił sie burdel za przeproszeniem to trzebabyło posprzątać bo posty w stylu "no to pięknie" i takie, które nie mówią na temat nie powinny się znajdować w tym temacie. Chcecie dyskutować o zgrupowaniu polskiej reprezentacji i meczach z sanokiem to jest odpowiedni dział i tam proszę założyć temat i się wypowiadać.

 Nie żebym był natrętny, ale jakby każdy zaczął pisać cokolwiek gdziekolwiek to wtedy dopiero by forum umarło bo nikomu nie chciałoby się szukać informacji na interesujący go temat po całym forum we wszystkich wątkach... :)

Pozdrawiam !
S T S

Czwartek, 05.11.2009, 13:33:56
Odpowiedź #78

pazdzioch

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Wszystko spoko tylko trzeba bylo dac info a nie kasowac caly czas posty ewentualnie przeniesc je do odpowiedniego dzialu

Czwartek, 05.11.2009, 18:08:00
Odpowiedź #79

Jeremy_26

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Panie ELAN czy inny Panie MOdzie ile jeszcze postów Pan/Panowie mi wykasujecie? Chyba coś wam się w główkach poprzestawiało

Czwartek, 05.11.2009, 19:23:36
Odpowiedź #80

Hubert

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
Jak trzeba będzie to będziemy więcej postów kasować. Zrozumcie jeden z drugim, że posty nie związane z tematem będą KASOWANE. Ten post też będzie skasowany jak dotrze do Was do czego służy forum.

Czwartek, 05.11.2009, 19:40:44
Odpowiedź #81

Piotr

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 625
    • Zobacz profil
 Nie obraź się ,ale chyba  trochę za bardzo wczułeś się w rolę.
 Shoutbox przyzwyczaił wszystkich do tego ,że  mogą pisać o wszystkim w jednym miejscu w bardzo wygodny sposób. Po jego nagłym zamknięciu użytkownicy przyzwyczajeni do wygodnego sposobu wyrażania swoich myśli w pewnym stopniu kontynuja te zwyczaje tutaj na forum. Piszesz śmietnik si robi i ludziom się nie chce czytać ,ale mnie to nie przeszkadza, inni użytkownicy też nie narzekają więc co za problem. Właściwie problem widzisz tylko ty niczym szeryf w mieście bezprawia :)

Czwartek, 05.11.2009, 22:19:44
Odpowiedź #82

Hubert

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
Już dawno nosiliśmy się z zamiarem zamknięcia SB, ale zwlekaliśmy, czekaliśmy że wreszcie coś ruszy na forum bo po to istnieje.
SB jest tylko dodatkiem do forum i miało ono główne przeznaczenie do relacji live z meczów i do klepania swoich żalów o d... Marynie...

Dlaczego został zamknięty Shoutbox pisałem pare postów wyżej jak i tu. Dawniej nie było Shoutboxa i forum było. Nie wiem czy ktoś zauważył ale był okres, że na forum nie pisał nikt tylko wszystko leciało na SB. I zrozumcie, że informacje na forum może by chciał ktoś inny też poczytać, ale jak poczyta jak wszystkie tematy były omawiane tylko na SB zamiast na forum. Popatrzcie na inne fora internetowe o różnych tematykach, na SB mało się pisze, więcej jest postów a tu odwrotnie.
Po za tym forum jest bardziej czytelne jak SB, nie wiem dlaczego tak płaczecie ? Bo posty są kasowane ? Będą kasowane bo są niektóre nie na temat tak jak i ten ale zanim zostanie usunięty to chwile jeszcze powisi

Dla jasności dodam, że nie jest to tylko moja decyzja odnośnie SB.
NIe chcemy źle, chcemy żeby to forum żyło, jak będzie wszystko OK, będzie Shoutbox.


Piątek, 31.12.2010, 13:21:01
Odpowiedź #83

hokejka

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 642
    • Zobacz profil
Forum "umarło"! Niech żyje shoutbox !! :D
  Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Wtorek, 01.03.2011, 21:54:19
Odpowiedź #84

Hubert

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
SB nie zostało zamknięte z powodu jakiejś tam ankiety. Popatrzcie na inne fora internetowe jak one wyglądają, te fora żyją tematami a tu SB tylko żyło i nic więcej.
Jak ktoś by chciał poczytać o meczu to nie dowie się nic bo wszystko było wklepane na SB i dlatego zostało zamknięte.
Kiedyś nie było SB i było ok,  teraz czaterie sobie tu chcą co niektórzy zrobić, a My na to mówimy NIE !!!
No też zachodzę w głowę  dlaczego nie tworzycie sobie nowych tematów, np. o meczach PO, czy tam innych sprawach tylko wszystko klepane jest dalej tak jak na SB.
Po za tym, pisanie na forum wydaje mi się bardziej korzystne dla nas wszystkich, każdy może się coś dowiedzieć, temat zostanie a SB znika.
Był ten temat z resztą już wałkowany pare razy, ale jak widać nie do wszystkich to dociera.
SB w każdej chwili może wrócić, ale nie po to żeby tam wszystko pisać. Koniec i kropka :)

Co do zmiany tematu z "DRAMAT" na "Kilka ostatnich meczy" to już wyjaśniałem dlaczego tak zrobiłem.

Wtorek, 07.02.2012, 18:25:46
Odpowiedź #85

Elite Club

  • *
  • Information Offline
  • Żak
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
propozycje zmian? prosze bardzo

zamknąć na pewien czas SB a dział "KH Sanok" ustawić w administracji: tylko dla zarejestrowanych ( czytanie i pisanie)

zrobić "czystki" na forum - użytkownicy z 0 dorobkiem postów do odstrzału :D
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 07.02.2012, 18:27:52 wysłana przez Elite Club »

Wtorek, 02.07.2013, 21:14:34
Odpowiedź #86

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
zmiencie to logo yyyyyy
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed:

środa, 03.07.2013, 01:38:56
Odpowiedź #87

Heatley

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 545
    • Zobacz profil
    • STS Sanok
Jak się tak domagają zmiany to mam na dysku wcześniejszy baner z Vozdeckym, można ustawić do czasu aż będzie z czego zrobić nowy :) Chociaż moim zdaniem obecny mógłby spokojnie jeszcze zostać. Nie ma się co spinać :)
http://img18.imageshack.us/img18/7964/xbp.gif

Czwartek, 04.07.2013, 20:02:31
Odpowiedź #88

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
nie chce patrzec na ten ryj wiedzmina codziennie xd
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed:

Niedziela, 01.09.2013, 22:28:08
Odpowiedź #89

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
KTO KASUJE KOMENTARZE?
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed: