Autor Wątek: co się tyczy kibicowania:  (Przeczytany 6799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Niedziela, 18.09.2005, 22:16:06
Przeczytany 6799 razy

sqrii

  • Gość
Na stsie byłem dziś po raz pierwszy od czasów kiedy jeszcze ze starą ekipą spadliśmy do 1. ligi więc opowiem o roznicach ktore dzila tamte czasy, mianowicie co sie stalo z kibicami spod zegara?? dawniej cala trybuna poczawszy od luku zdzierala gardla rowno, a dzis stalem na 1. niebieskiej (od zegara) i tu doping sie konczyl, chyba ze strzelilismy brame, mialem wrazenie ze prawdziwi kibice stoja miedzy niebieskimi. Na luku oczywisscie cisza ale to zadna nowosc. Oprocz tego za starych czasow nigdy nie zapadala cisza np. na 3-4 minuty tak jak mialo to miejsce dzis kilkakrotnie - chyba zmienila sie obsada przy bebnie. Pomysl z balonami, fajerwerki, flaga - wielki +! Pare lat temu dzialaly glosniki wszedzie a teraz szlak wie co nasz fantastyczny konferansjer mowi (czy ten klub jest az tak biedny zeby nie naprawic tego zlomu?). No i ludzie gdzie sa wasze szaliki gdzie nasze barwy klubowe czy licza sie tylko dla tych 150 osob??? Poza tym chlopaki mile mnie zaskoczyli wynikiem , choc troche denerwowala niemoc przy grze w przewadze. Pozdrawiam wszystkich sympatyków STSu i coz trzeba wierzyc ze idzie ku lepszemu.

NIE DZIWMY SIE NIKOLI ZE MOBILIZOWAL NAS DO ZYWSZEGO DOPINGU _ NA PRAWDE BYLO CIENKO>

Poniedziałek, 19.09.2005, 07:42:13
Odpowiedź #1

Grzesiek_SnK

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 695
    • Zobacz profil
Cytat: sqrii
Pare lat temu dzialaly glosniki wszedzie a teraz szlak wie co nasz fantastyczny konferansjer mowi (czy ten klub jest az tak biedny zeby nie naprawic tego zlomu?)...

Nie masz się co żyłować - temat głośników był poruszany w zeszłym sezonie kilkakrotnie - może z czasem to naprawią, a jak nie to może jakieś przenośne Głośniki postawią w kilku miejscach.

Cytat: sqrii
No i ludzie gdzie sa wasze szaliki gdzie nasze barwy klubowe czy licza sie tylko dla tych 150 osob???

Muszę przyznać, że w centralnej części trybuny siedzą Ci, którzy chcą - na skrzydłach stoją już ustatkowani w sile wieku kibice którzy uważają, że głupio by było.

Co do barw to może mnie ktoś w końcu oświeci ????!!
Czy są one - czerwono - biało - niebieskie
Czy może - niebiesko - biało - czerwone.

Głupieję w tej sprawie gdyż kibice mówią że barwy to pierwszy wariant, natomiast na logo klubu jest odwrotnie - logo strony i forum też jest wg drugiego wariantu.

Czy ktoś to wytłumaczy ??
Cytat: sqrii
NIE DZIWMY SIE NIKOLI ZE MOBILIZOWAL NAS DO ZYWSZEGO DOPINGU...

MYKOLA VOROSHNOV
pozdrawiam i oby tak dalej zarówno kibice jak i zawodnicy - z każdym meczem bądźcie lepsi.
ALEKSANDRÓW KUJ. MOIM MIASTEM JEDNAK SANOK w MOIM SERCU

Poniedziałek, 19.09.2005, 08:06:45
Odpowiedź #2

lekarz#85

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1581
    • Zobacz profil
doping byl slaby, w tamtym sezonie byl lepszy

Poniedziałek, 19.09.2005, 10:02:05
Odpowiedź #3

rzulw

  • Gość
Doping slaby, spowodowany iloscia osob chetnych do zdzierarania gardla. Na samym poczatku meczu spiewane sa wszystkie przyspiewki, a potem .... cisza :( - bo wszyscy zajmuja sie ogladaniem meczu. Dluzsze przyspiewki niestety odpadaja, bo hokej to dynamiczna gra. Niby wszyscy spiewaja, a po kilkunastu sekundach zostaje KILKA osob. Tak samo wychodzilo niestety klaskanie lokomotywy :( :( :(

Moja taka rada - moze jezeli nie chcecie spiewac, nie przychodzcie na czerwona linie, bo byc moze jest paru chetnych ktorzy chca was zastapic.

W DRUGIEJ TERCJI DOPING MIZERNY, JAK I GRA - WSZYSCY TWIERDZA, ZE ZDECYDOWANA PRZEWAGA PODHALA W TEJ ODSLONIE. DLATEGO TEZ, NA NASTEPNYM MECZU Z TYCHAMI ZDZIERAMY GARDLA PRZEZ CALY MECZ A NIE 10 MINUT.  KTO NIE ZDZIERA - ZA TYCHAMI.

Poniedziałek, 19.09.2005, 10:13:34
Odpowiedź #4

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
przeciez jakieś dzieciaki się tam darły :D
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed:

Poniedziałek, 19.09.2005, 11:55:32
Odpowiedź #5

sAnOcZaNiN

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 302
    • Zobacz profil
zastanawia mnie jedno doping na meczu taki o bywalo lepiej ale nurtuje mnie jedna rzecz co robila niebiesko zolta flaga na trybunach ?? nie przedsawia to naszych barw ani nie ma nic z nami wspolnego oweszem jest w skladzie osoba o tej narodowosci ale my ukraincami nie jestesmy wiec osobiscie bardzo mi sie to niespodobalo i wielu moim znajomycm tez wiec moglbym wiedziec co toz a pomysl ?
wierni po porazce dumni po zwyciestwie
czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie STS Sanok

Poniedziałek, 19.09.2005, 12:02:15
Odpowiedź #6

Greg

  • Gość
nurtuje mnie jedna rzecz co robila niebiesko zolta flaga na trybunach ??

trzeba bylo podejsc i sie spytac,
 mi osobiscie ta flaga w niczym nie przeszkadzala

Poniedziałek, 19.09.2005, 12:15:49
Odpowiedź #7

zychu

  • *****
  • Information Offline
  • Oldboy
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
To masz problem z flagą straszny. Może to byl jakis fan Mykoli a może jego kumple z Ukrainy. Nie widze w tym nic złego. A jesli Tobie "sanoczanin" to przeszkadza to nie patrz. 

A co do kibicowania to bylo słabo ale my z kumplami na prawej niebieskiej robilismy co mogliśmy :] szkoda ze fala nie wyszła <jak zwykle :) >

Poniedziałek, 19.09.2005, 19:04:19
Odpowiedź #8

6616

  • Gość
Cytuj
zastanawia mnie jedno doping na meczu taki o bywalo lepiej ale nurtuje mnie jedna rzecz co robila niebiesko zolta flaga na trybunach ?? nie przedsawia to naszych barw ani nie ma nic z nami wspolnego oweszem jest w skladzie osoba o tej narodowosci ale my ukraincami nie jestesmy wiec osobiscie bardzo mi sie to niespodobalo i wielu moim znajomycm tez wiec moglbym wiedziec co toz a pomysl ?




Dorzuce pare słów co do flagi.
Mykola jest z Ukrainy i kiedy zobaczył tą flage poczuł sie jak u siebie w domu, a chyba o to chodzi. Ta flaga zmotywowała go do lepszej gry!! Jemu to sie podobało, bo nawet podziekował tym którzy tą flage trzymali znakiem <spoko>.
A jezeli Tobie sie nie podo9ba to baczność, spocznij i odmaszerować na azymut!!

Poniedziałek, 19.09.2005, 20:52:50
Odpowiedź #9

FaNkA STS

  • Gość
Ta flaga to naprawde świetny pomysł:):) Gratulacje dla osoby która na to wpadła;) Nie wiem w czym to moze przeszkadzać...

Poniedziałek, 19.09.2005, 22:40:48
Odpowiedź #10

sAnOcZaNiN

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 302
    • Zobacz profil
6616 odmasyerowac to sobie mozesz (bez komentara i bez napiec) moze i poczul sie jak u siebie w domu i bardzo dobrzed.Nurtuje mnie natomiast to ze potem kluciecie sie na innych forach ze "Sanok nazywany jest ukraina"bo ja w tym momencie nie widze nic dziwnego ze tak nas nazywaja odnoscie pytania dlaczego nie podszedlem a po co mam to robic ? forum istnieje po to aby wyrazic swoje zdanie nie mam 14 lat zeby latac za kims z piesciami mowie tylko ze niespodobalo mi sie to ! z reszta jak wielu innym
wierni po porazce dumni po zwyciestwie
czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie STS Sanok

Poniedziałek, 19.09.2005, 22:56:35
Odpowiedź #11

Azazello

  • Gość
zastanawia mnie jedno doping na meczu taki o bywalo lepiej ale nurtuje mnie jedna rzecz co robila niebiesko zolta flaga na trybunach ?? nie przedsawia to naszych barw ani nie ma nic z nami wspolnego oweszem jest w skladzie osoba o tej narodowosci ale my ukraincami nie jestesmy wiec osobiscie bardzo mi sie to niespodobalo i wielu moim znajomycm tez wiec moglbym wiedziec co toz a pomysl ?

Wyluzuj chłopie - denerwujesz sie na tą flage jakby to przynajmniej 45 rok był i w okolicach Sanoka grasowały bandy UPA. Przecież to nic złego że ktoś przyniósł flage Ukraińską. Np w Bayer'ze Leverkusen też powiewają Polskimi flagami, tak samo rzecz sie ma w Liverpool'u, i takie działanie ma na celu to samo co wczoraj u nas - podbudowanie zawodnika - tam Krzynówka i Dudka, a u nas Mykoli, bez którego wczorajszy mecz wyglądał by troche inaczej. A Ty Sanoczaninie piszesz że nie masz 14 lat - no polemizowałbym :P
Co do dopingu - to fakt - jakoś jest inaczej niż nawet te kilka lat temu, gdy rządziła stara gwardia. Jak ktoś juz zauważył to jakoś za duzo przerw było czasami w śpiewaniu. Podsumowując powiem tak: jakieś 10 lat temu oprawa mizerna, doping wypas, a teraz jest odwrotnie - no może nie jest aż tak mizernie ze śpiewem, ale MOGŁO BYC LEPIEJ !!!

Poniedziałek, 19.09.2005, 22:58:17
Odpowiedź #12

Azazello

  • Gość

Co do barw to może mnie ktoś w końcu oświeci ????!!
Czy są one - czerwono - biało - niebieskie
Czy może - niebiesko - biało - czerwone.

Czerwono - biało - niebieskie !!!!!

Poniedziałek, 19.09.2005, 23:07:46
Odpowiedź #13

rzulw

  • Gość
Azazello widze, ze pamietasz stare dobre czasy.

Prosze was, zbierajmy sie zawsze w jak najwiecej spiewajacej wiary w okolice czerwonej linii, bo na Podhalu to naprawde bylo tam juz WIELE PRZYPADKOWYCH OSOB a jakos nie usmiecha mi sie samemu spiewac.

Wtorek, 20.09.2005, 11:45:42
Odpowiedź #14

sZyBKi

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 1779
    • Zobacz profil
Cytuj
rzulw
Powiem ci ze zadziwiła mnie jedna starsza osoba około 39-43 lat śpiewała z nami równo i nie czaiła się wogle, jego wiek mu wogle nie przeszkodził w tym. Odważył się sam bo jego kumple w podobnym wieku stali zaraz obok niego i nie widziałem by ktoś ruszył razem z nim.

Wiec widać ze osoby starsze też wiedzą ze Czerwona linia należy do tych gorących gdzie obraca się główny młyn!