Autor Wątek: TKH Toruń - KH Sanok  (Przeczytany 3722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sobota, 17.09.2005, 14:07:29
Odpowiedź #15

FaNkA STS

  • Gość
(KH-Dwory 20-1, KH-Craxa 11-1 itd...)

Faktycznie te wyniki z poprzedniego sezonu wstrząsnęły hokejowym światem :) zwłaszcza ten z unią. Ówczesny mistrz przegrywa w Sanoku 20:1

sorry za pomyłke... nie wiem skąd ten błąd:P:P...

Sobota, 17.09.2005, 14:08:24
Odpowiedź #16

Piotr

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 625
    • Zobacz profil
 Daj my im czas na ogranie ! Po pierwszej rundzie będziemy mogli coś powiedzieć . Narazie brakuje nam obrońcy i napastnika .

 Ps. Czy Batkiewicz z Kolasą zdecydowali się gdzie będą grać ?

Sobota, 17.09.2005, 14:09:07
Odpowiedź #17

skh

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
    • http://WWW.HOKEJ.NET
Zdjęcia z meczu: http://www.hokej.net/galeria.php?action=77

Każdy kto był na meczu TKH-KH mówił że jakby nie Mykola Voroshnov to by było ponad 10.... W strzałach było 44 do 23 dla TKH.

« Ostatnia zmiana: Sobota, 17.09.2005, 14:10:57 wysłana przez skh »
POLSKI PORTAL HOKEJOWY
WWW.HOKEJ.NET

Sobota, 17.09.2005, 14:43:14
Odpowiedź #18

Grzesiek_SnK

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 695
    • Zobacz profil
Cytat: FaNkA STS
3-1... Wynik chyba nie zadowala... Szczerze mówiąc spodziewałam się miłej niespodzianki... Bo po tym co nasi pokazali w meczu z Craxą... Ale cóż... nie udało się... Trzeba przyznać, że te wyniki są dużo lepsze od wyników z poprzedniego sezonu(KH-Dwory 20-1, KH-Craxa 11-1 itd...) i to powinno cieszyć. Już widać postępy... Jeżeli popracują jeszcze to naprawdę może być dobrze:) Mam nadzieje ze pierwsze punkty zdobędziemy juz w niedziele:) Musimy pomóc naszej druzynie:) Dopingujmy z całych sił:D:D STS Pozdrawiam

Jestem innego zdania - oczywiście przegraliśmy i dziwić może dlaczego wynik mnie zadowala.
Otóż gdyby nie Mykola, który stał na bramce, a raczej ją zamurował to wynik wyglądał by podobnie jak z Oświęcimiem na inaugurację.

Tak jak mówicie to dopiero trzeci mecz w sezonie i chłopaki muszę się wprawić.

Na zdjęciach możecie zobaczyć z jakiej odległości Torunianie wielokrotnie strzelali na bramkę Mykoli

P.S.
Kombinujcie wyjazd kibiców na następny mecz z TKH do Torunia będzie na prawdę fajna zabawa.
« Ostatnia zmiana: Sobota, 17.09.2005, 14:45:19 wysłana przez Grzesiek_SnK »
ALEKSANDRÓW KUJ. MOIM MIASTEM JEDNAK SANOK w MOIM SERCU

Sobota, 17.09.2005, 15:12:28
Odpowiedź #19

graLa

  • ******
  • Information Offline
  • Trener
  • Wiadomości: 924
    • Zobacz profil
    • beka
nie ma co przezywac tak tego meczu, juz jutro 1sze zwyciestwo w tym sezonie :)
STS SANOK :cool: :D :angry: :embarrassed: :) :azn: :undecided: :huh: :evil: :P :angel: :kiss: :cheesy: :cry: ;) :shocked: :afro: :lipsrsealed:

Sobota, 17.09.2005, 15:39:28
Odpowiedź #20

Greg

  • Gość
Jestem innego zdania - oczywiście przegraliśmy i dziwić może dlaczego wynik mnie zadowala.
Otóż gdyby nie Mykola, który stał na bramce, a raczej ją zamurował to wynik wyglądał by podobnie jak z Oświęcimiem na inaugurację.

Sanok nigdy nie spisywal sie na wyjazdach jakos rewelacyjnie. Nawet kiedy zdobywalismy 4 miejsce gralo nam sie niezwykle ciezko na obcym lodzie. Za to u siebie bylismy w stanie wygrac z kazdym. Co do Mykoli (i Janca zreszta tez) to chyba dobrze, ze wreszcie mamy bramkarza, ktory wywiazuje sie ze swojego zadania czyli bronienia strzalow przeciwnika... Wiem, ze w sporcie takim jak hokej licza sie punkty ale porazka 3:1 z Toruniem wstydu napewno nam nie przynosi. Najwazniejsze i tak beda play offy....